SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamiast z tłuszczu to z mięśni...:(:(

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 228
mam 14 lat i 165 cm zwrsotu i waże 48 kg.. no i mam taki problem,żekiedyś byłem gruby.chciałem jak najszybciej schudnąc i niemialem pojęcia o odchudzaniu.Po paru miesiącach schudłem ale nie calkowicie z tłuszcze lecz z mięsni no i teraz wygląam szczupło ale mam więcejmtłuszczu niż mięśni ..co moge zrobi.c w tej sytuacji a by było wiodac norlmnie mięsnie a żeby tłszuczu nie było.??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6903
trening silowy (na poczatek obwodowy) + aerobowy tudziez HIIT + dieta redukcyjna. ale poniewaz masz 14 lat daj sobie spokoj, hormony sie ustabilizuja, to bedzie czas na odchudzanie.

Zmieniony przez - zalej w dniu 2005-12-30 13:28:42

TŚ, AF-TheCrew

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
Po pierwsze w Twoim wieku ćwiczenia siłowe nie są za bardzo polecane(chyba, że pod dobrą opieką, mam na myśli kogoś obajanego w tym sporcie lub instruktor konkret) i raczej powinieneś skupić się na ćwiczeniach domowych np. pompki i z wykorzystaniem pewnych elementów np. drążek, ekspander. Pływaj, graj w siatkówke itp. rozwijaj się, na siłownie będzie jeszcze czas. Druga sprawa to taka, że w twoim wieku odchudzanie jest czymś wręcz zabronionym, ponieważ teraz Twój organizm się rozwija, rośną kośći itd. Dlatego musisz organizmowi dostarczać odpowiednich składników odżywczych i w odpowiedniej ilośći. Najważniejsze to zdrowo jedz!
Trzecia sprawa to taka, że wątpie czy przy takiej wadze i twoim wieku możesz mieć sporą ilość tkanki tłuszczowej, jak wyzej napisalem wykonuj cwiczenia domowe i z pomocą elementów i zdrowo się odżywiaj bo to ważne i mięśni troche zyskasz, na siłownie przyjdzie czas, teraz oszczędzaj stawy i kręgosłup jeszcze. Pozdrawiam i myśle, że wezmiesz sobie coś z tego do siebie, najlepiej wszystko

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomki >>> pomocy

Następny temat

Trening a wyskok! Przosze o radę!

WHEY premium