SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozstępy,napinanie mięśni,co to

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 3557 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16717
3. pytanka
1.To na obrazku co to za mięsień? gdy napinamy bicepsa kierując dłoń do twarzy tej kuli nie ma a jak napinamy bicepsa a zarazem przedramie ta kula wyskakuje
2.Wychodzom mi roztępy na początku myślałem że to wina tłuszczu (jestem otyły) ale roztępy zaczeły mi wychodzić podczas stosowania nowego treningu siła/masa diety na mase nie mam jem to co dotychczas więc to od treningu
3.Czy możecie wklejić obrazki/dać linka z pokazem jak napinać poszczególne partie mięśni

BLA BLA BLA KURVA!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
nie widze cos obrazka. wklejaj NOW!

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
w 1 pytaniu chodzi ci o miesien dwuglowy? czy o jeden ze zginaczy nadgartska? bo nie dokonca rozumiem widzisz gulke przy lokciu czy na ramieniu?
2 pytanie rozstepy "wychodza" albo od przybierania albo od utraty masy ogolnej, nie od samych cwiczen (chyba ze podczas treningu obietosc miesnia zwiekszy sie bardzo mocno a twoja elastycznosc skory jest slaba)
3 pytanie w dziale nasze zdiecia jest post size'axl o napinaniu miesni i pozowaniu zajzyj tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 3557 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16717
malażem nie jestem ale ten czerwony punkt jak napinamy przedramie z bicem to taka kula koło przedramienia na bicepsie trudne

BLA BLA BLA KURVA!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 3557 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16717


zapomniałem

BLA BLA BLA KURVA!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
Nie kumam tego obrazka ani troche

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
Yarek nie dziwie ci sie. tez nic nie kumam.

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454


JA wiem o co mu chodzi, a mianowicie, napnijcie sobie swoj biceps, tam na wysokosci lokcia, miedzy bicem a przedramieniem zacznie sie zwijac skora i wlasnie o to mu chodzi ja tez wkleje fote

Widzicie strzalke? ona wskazuje wlasnie na to miejsce pomiedzy tym a tym i tam sie zwija skora naprzyklad u osob otylych, lub z lekka warstas tluszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
no u mnie takie ZJAWISKO nie zachodzi, zadna skora mi sie nie zwija. Ale chyba szlo samemu dojsc do tego co to jest, wystarczy to dotknac, scisnac i sie wyczuje ze to nie zaden miesien tylko tluszcz czy skora.

Liczy się wytrwałość!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening bicepsa ??

Następny temat

rozstępy,napinanie mięśni,co to

WHEY premium