SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynamy od poczatku ;) masa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814


Witam ponownie, nie bede kontynuowal poprzedniego tematu, chce przejrzyscie zrobic nowy temat, wszystko czarne na bialym.
W tym sezonie nie jestem zadowolony z tego co osiagnalem, zlozylo sie na to kilka czynnikow, m.in choroba ktora ciagnela sie blisko przez miesiac, mysle ze gdyby nie ona mogloby byc lepiej.
No ale nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem, trzeba sie brac do roboty na nowo.
Trening
Zalozylem dziennik na www.trener.pl 
Zobaczymy co ciekawego do powiedzenia ma ekspert w tej dziedzinie treningu, glownie zalezy mi na jakichs fachowym poradach, bo (niestety) za eksperta w dziedzinie treningu sie nie uwazam.
Szczerze powiem, ze brakowalo mi troche samozaparcia do ostrego treningu. Podzielenia calosci na jakies okresy (chodzi mi o budowanie sily itd.)
Tutaj moze cos sie z tego zrodzi .
Dieta
W tym sezonie mam zamiar sie oprzec tylko i wylacznie na miesie wolowym (rezygnuje z drobiu),
z wegli ryz basmati,
tluszcze to glownie jaja, oliwa, maslo, no i to co siedzi w wolowinie.
Kalorycznosci nie liczylem.
Staram sie jesc duzo, ale nie do przesady. Zarcie utrzymuje na poziomie 5 posilkow dziennie, bialko podbijam 3-ma odzywkami bialkowymi (ok. 120 g. dodatkowoego bialka)
W sumie daje mi to ok:
300-320 g. bialka
300-400 g. wegli (tutaj troche nimi balansuje)
200 g. tluszczy
Co do wymiarow i calej reszty:
po zawodach znowu idzie jak burza , obecnei 106-107 kg. wagi, mysle ze czesc tego co ucieklo podczas choroby moglo juz wrocic, bo podejrzewam, ze zaczynajac teraz redukowac skonczylbym z waga ok. 95-6 kg. w formie startowej.
Niestety nie mam w tej chwili aparatu zeby uraczyc Was jakimis zdjeciami, ale postaram sie zrobic w weekend jakies.
Cel:
moim celem bedzie zrobienie ladnej, jakosciowej masy, waga bedzie grala mniejsza role, chociaz chcialbym dojsc do ok. 120 kg. wagi.
suple:
- carbo
- massacra 2
- system protein 80
- bcaa mega caps
- glutamina
wszystko olimp
Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do sledzenia moich poczynan


Zmieniony przez - głodziu w dniu 2009-05-28 21:08:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
No to jazda
120kg....przy 105 byłeś wielki

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Jedziesz, jedziesz!

Na pewno bedzie ciekawie.



zdr/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Widzę że będzie można tu się wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć. A jak u brata poczynania idą pójdzie w twoje ślady?

Zmieniony przez - Avasso w dniu 2009-05-28 21:21:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
brat na razie troche odpuscil, tzn. zszedl troche z masy, wyglada troche lepiej ale w zawodach nie wystartuje, brakuje mu troche zaciecia do treningow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
To odpal mu jakiegoś juice'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
na kazdych zawodach sa badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Jedziesz Stary. 3mam kciuki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6076
dajesz do przodu i w góre z waga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20556
Czekamy na jakies foty na luzie i na relacje z mocnego masowania

Nie przejmuje się już detalami bo one i tak nic nie znacza Debiuty ? może kiedyś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
Jak stosujesz suple??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ratunku !

Następny temat

Problem z miesniami brzucha - co zrobic?

WHEY premium