SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z splitu na...?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
1.To co podajesz czyli ten niby FBW łamie wszelkie normy i zasady tego systemu, i nazwanie tego planem opartym o system FBW to niewypada

2.twój SPLIT to najbardziej popularny ubrany w niemiłe ramy plan dzielony.

Masa głownie zalezy od diety nie tylko , ale odzywianie jest kluczem w tym przypadku akurat.

Ciezko bez Nóg Trenowac bo to fundament ciała i najwieksza i najwazniejsza partia miesniowa.

Cieżary w podstawowych cwiczeniach -przysiad,martwy,wyciskanie??

które robiłes , jezeli robiłes jakie wyniki ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 499
no dobra.. przeczytałem i najbardziej czytałem o tych kontuzjach kolana, ale wątpię że robiąc przysiady kolano mi się zrośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 499
@Tomasz1405 Ostatnio miałem przerwę 3 tyg to trochę spadło, ale mc pociągnę 80kg,przysiadów nie robiłem, a co do wyciskania leząc to ponad 60kg w serii, teraz trochę mniej bo po przerwie spadło ale niedługo to nadrobię:) więc przy czym zostać split? Czy nowy lepszy FBW , a właśnie Tomek nie mogę robić przysiadu to nie mój wybór.. kontuzji specjalnie nie zrobiłem;/ jak wyleczę to jak najbardziej :)a Co do diety to konieczna jakaś ścisłość czy po prostu większa ilość białka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6072
TO nie wątp ,nikt nie każe Ci zakładać nie wiadomo jakich ciężarów,odpowiednia rozgrzewka,technika i będzie OK.

Dieta-->póki co 10 wskazówek żywieniowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Mat3O

Metod jest wiele , ale schemat taki sam FUNDAMENT, DOM, DEKORACJA.

Proponuje ci popracowac na fundamentem, wiec skupic sie na cwiczeniach bazowych , wiec FBW 2 zestawy spójrz tutaj i zajrzyj jak to wyglada

https://www.sfd.pl/FBW_do_poprawy-t765891.html

Co do diety widzisz wielu młodych , poczatkujacych sportowców robi jeden bład układaja diety wyliczaja i na tym sie konczy taki jednorazowy skok w bok , proponuje ci sie nauczyc , zmienic nawyki, zerowac smietnik zywieniowy itd (mleko-bardzo dobry gainer-ale wszystko bez przesady)

czy to bedzie FBW CZY SPLIT bład lezy wtedy kiedy u poczatkuajcych osób stosuje sie metode pobudzania danej parti raz w tygodniu, 48 godzin plus/minus tyle trwa pełna regeneracja wiec dalej prawie tydzien muskulatura wyczekuje bodzca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 499
@Tomek napisałeś coś takiego w tamtym temacie:)
A.
przysiad z sztanga na barkach
wiosłowanie sztanga
wyciskanie sztangi na ławce poziomej
wyciskanie żołnierskie
uginanie ramion z sztanga stojac

B.
martwy ciag
podciaganie na drazku
wyciskanie sztangi na skosie
wyciskanie sztangielek /lub/ unoszenie na boki
pompki na poreczach

1.seria rozgrzewkowa -sam gryf
2.seria 50% ciezatu docelowego
3.seria 75% ciezaru docelowego
4.100% ciezaru dla 10 powtorzen

Wiec coś takiego dawać?
ok czyli 4 seri kazdego ćwiczenia tak?? a po ile powtorzen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Jeżeli chcesz taki plan jest ok mozesz nim trenowac, co do powtrzen masz wszystko tam napisane 10-12 zakres, 4 serie to liczac rozgrzewkowa, na partie takie jak biceps 3 serie w tym rozgrzewka przeczytaj soebie dokałdnie cały tam temat

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 499
Dziękówa:) to ja napisze z powtórzeniami a Ty tam mniej więcej to ocenisz:) a do planu spojrz

A.
przysiad z sztanga na barkach 3x 12<11<10 +rozgrzewka
wiosłowanie sztanga 3x 12<10=10 +rozgrzewka
wyciskanie sztangi na ławce poziomej 12<11<10 +rozgrzewka
wyciskanie żołnierskie 12=12<10+rozgrzewka
uginanie ramion z sztanga stojac 12<10 +rozgrzewka

B.
martwy ciag 12<10=10+rozgrzewka
podciaganie na drazku 12<10=10+rozgrzewka
wyciskanie sztangi na skosie 12<10=10+rozgrzewka
wyciskanie sztangielek /lub/ unoszenie na boki 12=12<10+rozgrzewka
pompki na poreczach 10=10=10 +rozgrzewka



Zmieniony przez - Mat3O w dniu 2011-08-06 11:47:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
w pompkach zrób to samo co w uginaniu i reszta bedzie ok.


przy wolnej chwili proponuje zajrzec tutaj by na przyszłosc cokolwiek wiedziec, warto korzystac poki ludzie maja ochote i czas dzielic sie swoja wiedza.

https://www.sfd.pl/Obiektywne_spojrzenie_[art]-t778169.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split do ułożenia! Pomocy!

Następny temat

14 lat - przybranie mięśni.

WHEY premium