SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z jakimi odżywkami zacząć suplementację?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 102
Witam.Zamierzam zacząć suplementację gdyż chcę przybrać na wadze lecz nie za sprawą samego tłuszczu ale masy mięśniowej. Nigdy wcześniej nie wspomagałem się odżywkami. 2x w tyg. mam treningi muay thai po godzinie-b.intensywne. 3 razy w tygodniu przez godzinę robię sobię "mini-siłownie" w domu...na każdą część mięśni-na siłownie nie chodze gdyż nie mam czasu i brak funduszy...w domu w zupełności wystarczy!18lat#180cm#69kg# Rzeźba-szczupły,"żylasty,kościsty",mięśnie widać...:)Nie mam żadnego pojęcia o odżywkach więc proszę o zrozumiałość i pomoc:)Fundusze od 100-150zł na miesiąc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 750 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2689
xpand dobry na mase lub jakiś gainer typowy xxl mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 687 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11087
nie wiem czy coś zdziałasz w domu lepiej jak byś zapisał się na siłke no ale...
jak juz mam doradzić to na pierwszy raz zwykłe mono wystarczy + zma, omega3, witaminy

Jeżeli ktoś nie przekracza możliwości własnego organizmu - to niech nie liczy na rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 102
proszę o podawanie pełnych nazw gdyż naprawde nie orientuje się w tym wszystkim:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 687 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11087
mono czyli monohydrat np: Vilalmax, Olimp. Ja ze swojej strony mogę polecić mono Universala

Jeżeli ktoś nie przekracza możliwości własnego organizmu - to niech nie liczy na rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to i ja doradzę szczerze od siebie... nie bierz nic, daj spokój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 102
czemu nie brać nic?nie odpowiada mi taka waga....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
mass xxl sprobuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Explosion - 'łatwo przyszło, łatwo poszło' . Zerknij sobie w profile/podpisy userów w tym dziale. Co trzeci ma jakies teksty typu 'wracam do siebie po spadkach...' 'biceps-kiedys 40 , teraz-38' 'kryzys..wracam do formy..' itd. Najpierw nażre sie taki prochów z kolorowych puch i ćwiczy jak oszalały... a potem? Nie wiem czemu, ale prawie zawsze owe słynne 'spadki'.
Moje stanowisko jest skrajne bo nie polecam jakichkolwiek suplementów. Chyba że nie masz możliwości przygotowania sobie normalnego żarcia ale w to nie wierzę bo sam nie jestem kucharzem a robie sobie w 4min sałatki np.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ten u gory klamie


bierz gainera jakiegos, nie bierz zadnej kreatyny teraz, bo ci nie potrzebna...


Jedz duzo i uzupelniaj gainerem np. Mass XXL

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19672
Na początek poleciłbym ci zwykły monochydrat, np. z Vitalmaxa, jest tani i dobry, a do uzupełnienia diety, to Gain bolic 6000 Olimpa i Prolongatum z Biogenixa, no i oczywiście standardowo: ZMA, Omega-3 i witaminki.

POZDROWIONY...

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

storm

Następny temat

nitrobolon

WHEY premium