SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZROB TO SAM !!! - sprzęt

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 139002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
czemu nie ładuje fotek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
macie moze jakis pomysł na zbudowanie platformy ???
Za porady oczywiście SOG
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 482 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9169


Do gruszki ?? Jak tak to masz 2 deski jedna krutsza gruba druga długa szeroka tak jak na rysunku najlepiej z boku.2 deski przykręcasz śrubami od tyłu krutszej, na środku od dołu platformy dajesz zaczep lub coś w tym stylu przykręcasz razem z gruchą,a platforme całą przykręcasz do ściany ,znaczy tą deske ktura nie jest platformą.

MUAY THAI IS THE BEST ! ! !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1580
chyba mam dobry pomysła naworek treningowy.
wkładamy worek od kartowfli do drugiego of kartoli
i tak jak na obrazku


http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=d18d0fd214526f52 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w sierpniowym "sport dla wszystkich" jest mowa o tym topicu!!!
strona 99!!!

posłużył on do reklamy.. taki świat.. cóż..
ale i tak się cieszę, że "sprowokowałem" artykuł w gazecie..

Zmieniony przez - Krsticz w dniu 2006-08-02 13:32:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 210 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4689
https://www.sfd.pl/temat290895/ 

nie to,że podjudzam fakty stwierdzam rzeczywistość je potwierdza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2192
EIJI, ja też planuje zrobić mate, mam sporo takich gąbek, co prawda ich wymiary są bardzo małe są to takie prostokąty 20 cm na 10 cm może, może mniejsze. Tylko nadal nie mam pomysłu jak je połączyć ze sobą krawedziami, i jak połączyć je w 4 warstwy. Zastanawiałem się żeby zrobić może to tak. Na glebe dać materiał (vinyl, skaja, plandeka etc.) na to klej i gąbki, pomiędzy krawędzie gąbek też klej i na wierzch też. Następnie na to taką siatkę co sie używa do ocieplania budynków, na styropian to sie przykleja. I na to następną warstwę. I tak 4 warstwy, a na wierzch materiał, najlepiej vinyl.

Jeśli ktoś ma jakieś pomysły to proszę o podpowiedź.
Planuje zrobić dużą matę 6m x 4m, żeby zapełnić podłogę całego pomieszczenia.
nowych mat nie kupie gdyż to przekracza moje możliwości finansowe, no chyba nie tylko moje, gdyż 1 porządna mata nie wielkiego rozmiaru kosztuje około 200 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 601


Już ktoś reprezentował na forum taki przyrząd, który moim zdaniem bardzo łatwo wykonać.

Mój natomiast różni się trochę, ponieważ w ziemi nie ma na stałe bala, bądx rury, jest ona umieszczona w drugiej rurze, aby po treningu można bylo całość wyjmować. Wtedy zostaje nam Tylko dołek, a sprzęt jest lepiej konserwowany i nikt go nam nie za...bierze ;)

Mam nadzieje, że rysunek, który wykonalem jest czytelny i nie będzie problemu dla majsterkowiczów ;) że tak to powiem... ;)
Pozdrawiam i zarazem Witam, gdyż nowym jest tutaj.

Chcę zdrowo przytyć ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152
daje soga ! podoba mi sie ten dzial

NIKT NIE JEST DOBRY PRZEZ PRZYPADEK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
bez abona nie mozesz dawac soga

We gonna break

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciaganie:(

Następny temat

krawka - nr2 ?????

WHEY premium