SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xpand

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 74549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5460
XPAND w super promocji - https://sklep.sfd.pl/Dymatize_Xpand-opis3202.html !

Mozna brac XP energized w wieku 17 lat? Jedna pucha to za mało? Jak stosowac? Do tej pory miałema tylko jednen cykl w zyciu na mono... Z czym najlepiej połączyć XP? Drugiej puchy nie będe kupował bo tą kupiłem okazyjnie tanio a nie mam kasy na drugą. Na pewno stosować tak jak na opaowaniu, nie mozna mniejszych porcji, albo mniej razy? Oczywiscie zeby nie zmniejszyc efektów. Nie będe miał problemów z cisnieniem? bo XP podobno podnosi. A ja i tak mam już dosyć wysokie.

A moze lepiej sprzedać lub wymienic XP i kupić zwykłe mono. pojechać pare cyklów z mono i później wziąść XP? Co radzicie?


Zmieniony przez - MaTEO w dniu 2009-09-15 11:38:08
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 88
cykliki - fakt dieta powinna być bo z czegoś musisz zbudować te mięśnia z jedzenia nie z proszków , na samych proszkach byś nie wyrobił , widomo trzeba jeść , ale ja mówie ci że moj kumpel nie miał kasy na diete kupił xp i ćwiczył dał tyle co normalnie i pompa była po cyklu , nie myślałem że to bedzie działać póki nie zobaczyłem na żywo ,na samej dietce by nie miał tej pompy na 100% , jak już ćwiczyć to dieta a do tego suple ale większość nie ma kasy na diete bo to za drogie dlatego biorą kreatyny i podobne bo to działa , ja brałem mono z olimpu i siła i masa już w 2 tygodnie poszła do góry byłem zadowolony ale wszyskto z głową i umiarem ! nie kosmiczne dawki jak piszą na tym forum palanty po 15 gram w zwyż , pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 895 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18551
Wnioskuje że to twój pierwszy cykl z kreatyną...

Jeśli tak to proponuje mono lub jabłczan (osobiście polecam TCM Olimpa)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
Do tej pory miałema tylko jednen cykl w zyciu na mono...
wiec drugi cykl

mozesz zrobic cykl z jednej puszki
bierz 1-na porcje dziennie

skup sie bardziej na odp.odzywianiu,regeneracji i treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 895 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18551
Przepraszam przeoczyłem...

Daro miło cię widzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5460
Napisze co mam...
2kg 100% complex wanilia i truskawka (białko)
carbo 4kg
lecytyne 200g
cynk nutrendu 60tab/15mg
xpand energized

moze jeszcze cos do tego dokupic?
Ten zestaw kupiłem okazyjnie. Wyszło mnie to wszystko dosyć tanio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
Daro sie pojawił bo wybierają nowych modów


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
zreszta co ja bede ci sie tlumaczyl...

witam sony
jestem caly czas,ale nie wypowiadam sie
wole czytac

2kg 100% complex wanilia i truskawka (białko) -w/g brako w diecie,bo zapewne ją masz
carbo 4kg -po treningu 0,5g/kg jak lapiesz tluszczyk szybko...jak nie,to mozesz nawet do 1g/kg
lecytyne 200g -najlepiej do posilku,w ktorym masz zawarte najwiecej zdrowych tluszczy...2 tabletki spokojnie wystarcza
cynk nutrendu 60tab/15mg -przed snem 1/2 tabletki...mozesz rowniez po treningu 1 tabletke
xpand energized j/napisalem wyzej...bierz jedna porcje dziennie

Zmieniony przez - DaroNigga w dniu 2007-04-13 20:44:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5460
Jakie mono dokupić? ile gram? a moze bardziej by sie opłaciło w blastrach? Jak długo powinien trwać cykl na XP+ mono? Jak stosować XP i mono?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3124
Polecana jest suplementacja dwoma xpandami przez okres ok. 60-70 dni, jeżeli masz 1 puszkę polecane jest dorzucenie do tego jakiejś formy kreatyny.Po co ci mono? Skoro już bierzesz stack to pozostań pośrednio przy tej formule i dołóż więcej jabłczanu np. Cm3 Treca 90 kaps. koszt 23 zł.Xpanda bierz 20 minut przed pierwszą serią treningu oraz bezpośrednio po treningu. cm3 łykaj odrazu po przebudzeniu 2-3 kaps. W nietreningowy łykaj tylko 4-5 kaps. cm3, na dłużej starczy ci xpand.Dlaczego tak? to proste i napiszę to po raz 10 na tym forum.

1. przed treningiem dla pompy, siły i składników odżywczych transportowanych w czasie wysiłku.
2. Po treningu, dla regeneracji i transportu składników budująco regenerujących czyli glutamina, bcaa, kreatyna.

Branie drogiego stacka rano naczczo mija się z celem,mimo iż tak podaje producent,ponieważ tylko część składników zostanie wykorzystana, a po co ci podnosić ciśnienie rano? i faszerować się zestawem składników, które najlepiej wykorzystasz przed,w trakcie i po treningu? Chcesz uzupełnić poranną porcję kreatyny użyj czegoś innego. np cm3. Rano interesują Ciebie tylko: prosta forma kreatyny, witaminy i solidny posiłek z dużą zawartością białka. pozdrawiam

"Czy Bóg stworzył by ciężar, którego Sam nie może podnieść?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3124
Reasumując: Moja wersja dotyczy cyklu 50 dniowego na jednej puszcze przy 4 treningach w tyg. jedna puszka spokojnie ci wystarczy na tyle dni jeśli w DNT będziesz stosował tylko cm3. W tyg. zużyjesz 144 g xpanda, dalsze obliczenia pozostawiam Tobie. Jeżeli ćwiczysz 3 dni w tyg. zjadaj porcję xpanda w co drugi DNT.

Odwołując się do mojej wypowiedzi wyżej skup po prostu dwie porcję stacka wogół treningu w DT. jedna porcja dziennie to stanowczo za mało nawet z dodatkową kreatyną.Generalnie Ilość kreatyny może i by wystarczyła przy jednej porcji Xp do dobrej suplementacji, ale pozostałe składniki są wtedy na poziomie miernym, a przecież w stacku nie tylko o kreatynę chodzi.

"Czy Bóg stworzył by ciężar, którego Sam nie może podnieść?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5460
Ananda piszesz z sensem... Ale zaglądnijcie jeszcze do mojego profilu, bo go przed chwilą uaktualniłem. Na pewno jest sens brania tego xpanda? Co moge zyskać, a co stracić biorac go?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Super Omega-3. - pytanie.

Następny temat

co dodac a co ująć ? kr+hmb+itp

WHEY premium