SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xpand

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 74561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3124
Carbo wypij, 10-15 minut po xpandzie, to są jednak węglowodany i można zaliczyć je do posiłku, właściwie to odradziłbym ci wogóle picie carbo po treningu. Carbo idealnie nadaje się dla sportowców z dyscyplin szybkościowo-wytrzymałościowych, kulturysta nie musi uzupełniać glikogenu po treningu, bo zużywa go mniej i nie ma potrzeby picia węgli w dużej ilości, jak już to stosuj minimalną dawkę.Po treningu usmaż sobie 4 jajka sadzone, dorzuć trochę tuńczyka i zjedz z chlebem, to twój posiłek, carbo pij w trakcie treningu i ewentualnie przed.

"Czy Bóg stworzył by ciężar, którego Sam nie może podnieść?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5460
Nie zrozumiałes mnie chyba. Nie chciałem ćwiczyć 3 tygodnie bez XP, tylko miałem ok 3 tygodni przerwy do tej pory. Czyli teraz jakis tydzień mam trenować i XP nie brać.
Jak długo powinien trwać trening podczas brania XP?
4kap tcm będe mógł brac w dni nietreningowe? bo jeżeli będe brał 5 to 90kap wedługo moich obliczeń nie wystarczy.

Zmieniony przez - WOYTASS_ w dniu 2007-04-19 16:10:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3124
Jeśli nie ćwiczyłeś to zaleca się trening bez odżywki, przypomnij mięśniom trening i ćwicz tydzień bez xpanda, ale tylko tydzień, więc się nie martw. Tcm nie wystarczy? jeśli będziesz ćwiczył co drugi dzień: pon,środ,piąt,niedz, to w tygodniu dni nietreningowych wyjdzie ich ci 3 czyli: wtor,czwart,sobot. To oznacza,że jedząc 5 kapsułek w dni nietreningowe, w tygodniu zjesz ich 15.
15 razy 6 (tygodni) daje 90 kapsułek. 6 tygodni to 42 dni, tak jak Tobie to rozpisałem, jest wiele sposobów na obliczenie tego, więc nie wiem w czym problem? Jak długo masz trenować na xp? Odpowiedź brzmi: według swoich indywidualnych potrzeb. Nie powiem ci jak długo masz trenować na siłowni,bo nie jestem Tobą, moja rada mówi tylko o tym,że masz zwiększyć wydajność treningu i dołożyć ćwiczeń,cieżarów. Ile ci tego czasowo zejdzie to już zależy od treningu jaki sobie rozpiszesz. Napewno nie odbębniaj treningu w godzinkę, łącz partię i pracuj ciężko.np. Bic z tricem, klatka z barkami, tego typu treningi zapewnią ci conajmniej 2,5 godziny pracy na siłowni. To kwestia nie na ten dział i musisz poradzić się kogoś innego w dziale Trening, ale moja propozycja co do treningu to:

poniedziałek:
klatka - barki

wtorek:
wolne

środa:
nogi - brzuch

czwartek:
wolne

piątek:
plecy

sobota:
biceps - triceps - przedramie

niedziela:
wolne

"Czy Bóg stworzył by ciężar, którego Sam nie może podnieść?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 134 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7359
ananda nie wprowadzaj mlodego w blad cm3 bo to gowno!

alliancebjj.pl luta-livre.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 102
witam , mam pytanko: kupiłem Na No Vapor i Anabolic od jak najlepiej to zażywac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
witam mam dylemat co jest lepsze XP, Noz Full Trottle czy Animal pump?

Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
stanowczo xpand!!! 4miesiace temu bylem na cyklu xpanda, dzisiaj znowu - tym razem xpand recovery rano i po treningu, przed energized. pierwsze spostrzezenie- wszystkie boostery przedtreningowe ktore testowalem (noxplode, nitrix, horstpower, noshotgun) "czuc" bylo mniej wiecej po godzinie/dwoch po wzieciu. energized wziolem 2h przed, i po 30min czacha przestawila mi sie na myslenie tylko o treningu!! po 20min rozgrzwki, i 2h treningu chcialem jeszcze. Wyszedlem z silowni 45min temu, a jeszcze mnie "telepie"! Waze 104kg, 1.5dawki godzine po posilku. Pozdrawiam i POLECAM ten proszek!!

Zmieniony przez - Okruch_Waw w dniu 2009-02-10 16:17:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 712
siemka chlopaki jestem po cyklu na xp otoz bralme go 30 minut przed treingiem zero pobudzenia pompa w miare smak pina colada bardzo smaczny:D bralme nieraz 3 dawaki i nic... moim zdaniem jezeli chodzi o ocene 4. Przykladam sie dotreingow wczesnij bralme shocka no xploda cell pumpa i wogle inaczej szlo a tu jestem troche moze rozczarowany tym suplem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
Witam mam pytanie mam juz ułożona dietę i chce dobrac jakis zestaw odzywek gwonie chodzi mi o mase i sile ? co jest dobre ja myslalem nad jakims gainerem + ewentualnie jakas odzywke ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
wiec jak wyglada ta dieta skoro chcesz robic cykl z pozywienia w proszku?

CHARAKTERYSTYKA SUPLEMENTOW
[https://www.sfd.pl/charakterystyka_wybranych_odzywek/suplementow-t284436.html]

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Super Omega-3. - pytanie.

Następny temat

co dodac a co ująć ? kr+hmb+itp

WHEY premium