SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xpand

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 74543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 88
(odpowiem na starypost bo dopiero teraz wyszukałem przez przypadek ten temat)Ananda nie musisz juz reklamować cm3 daj se spokuj po co mylisz chlopaka niech se weznie to co MA i xp, moj kumpel brał sam xp i wyglada lepiej niż zaczynał a nie miał kasy na czarowanie z suplami i jakos fajnie wyglada widać że xp działa , wiec po co gadasz mu weź więcej jabłczanu ? widze ze sie znasz mniej odemnie albo piszesz głupoty ale chyba bardziej to drugie ,przez takich jak ty co gadaja głupoty ludzie maja problemy, jabłczan jest w xp i dodatkowo ma brać ? synek niewypowiadaj sie lepiej, ja na miejscu kolegi bym brał jak większosc xp z białkiem i też coś da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 415
cześć nie będę zakładał nowego tematu bo niema to sensu chciałbym się spytać który Xpand da mi bardziej umięśniona sylwetkę ,,napompowana,, ???
Mozę wy byście mi polecili coś innego???

Zmieniony przez - maxo12 w dniu 2010-04-25 07:44:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1912
nie zadne x pand tylko dieta kazdy to powtarza ze dieta to podstwa i ja Ci to powtorze jak jestes sezonowcem to kup sobie jakies bialeczko lub gainerka i przewalaj te zelastwo:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 88
cykliki - fakt dieta powinna być bo z czegoś musisz zbudować te mięśnia z jedzenia nie z proszków , na samych proszkach byś nie wyrobił , widomo trzeba jeść , ale ja mówie ci że moj kumpel nie miał kasy na diete kupił xp i ćwiczył dał tyle co normalnie i pompa była po cyklu , nie myślałem że to bedzie działać póki nie zobaczyłem na żywo ,na samej dietce by nie miał tej pompy na 100% , jak już ćwiczyć to dieta a do tego suple ale większość nie ma kasy na diete bo to za drogie dlatego biorą kreatyny i podobne bo to działa , ja brałem mono z olimpu i siła i masa już w 2 tygodnie poszła do góry byłem zadowolony ale wszyskto z głową i umiarem ! nie kosmiczne dawki jak piszą na tym forum palanty po 15 gram w zwyż , pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Super Omega-3. - pytanie.

Następny temat

co dodac a co ująć ? kr+hmb+itp

WHEY premium