SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xpand, cell pump, mono

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 134 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19148
Witam serdecznie.

Piszę w imieniu kolegi. Problem jest następujący: otóż mój znajomy odkupił od innego znajomego () puszkę xpanda, jest tam tego na oko około 300-400g. Ów znajomy planuje zrobić cykl na CP + mono. Dodatkowo zalega mu jeszcze resztka xpanda. Stąd pytanie, czy może połączyć w trakcie 1 cyklu te 3 preparaty? On chce zjeść tego xpanda od zaraz a potem zacząć cykl tylko na CP i mono. Odwiodłem go od tej decyzji na jakiś czas, dotąd aż dowie się waszych opinii/porad w związku z problemem.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 134 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19148
to znaczy powiem tak. Nie śledzę go w domu, nie wiem co i ile je. Ale z tego co mówi to je sporo jak na swoją wagę. Ja szczerze mówiąc bym tyle nie zjadł i tak często, bo potrafi jeść co 3h ogromne ilości żarcia (z tego co mówi). W sumię jestem zdolny uwierzyć, że je sporo, bo nawet w plenerze dużo kupuje i ciągle je, czasami daj gryza itp. No ogólne wygląda na żarłoka ale jak jest na prawdę ręki nie dam uciąć.

Czemu nie tyje, nie mam pojęcia ale postanowił rozpocząć cykl

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13317
to niech zacznie xpanda + mono brac i jak sie skonczy xpand to niech cell pumpa zacznie brac ;)

[][][]------[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
może połączyć
ja bym brał
DT: porcja CP rano, porcja XP przed treningiem
DNT: 5g mono rano

które to XP?, ile porcji tam ma?
jak się skończy Xpand, to niech da porcję CP przed treningiem, a rano 5g mono lub porcja CP.

///albo jak wyżej - będzie mniej kombinowania.


Zmieniony przez - Dzedor w dniu 2010-07-06 17:34:40

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 134 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19148
nie wiem ile z tego wyjdzie porcji, ale tak na oko jest tego jeszcze 300-400g

myślę, że opcja bez kombinowania będzie dobrym wyjściem

dzięki.

jeszcze jedno. nie chciałbym zakładać nowego tematu, więc zapytam tu. chodzi mi o dawkowanie.

przykładowo

jedna miarka XP rano i potem ile caps mono? 4 wystarczą?
gdy skończy się XP, jak ma brać CP (pytam, ponieważ nigdy nie jadł tego specyfiku)

jeszcze raz dzięki za odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
a kto ci pisal, ze masz brac xp rano?
czytaj chociaz to co dostales w odp.

nie napisales nawet jakie masz mono a pytasz sie ile capsow ma 5g?.

cp zamiast xp w dawkowaniu Dzedora.
1 porcja CP to 3,5 miarki.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 134 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19148
Sprostujmy. Napisałem na samym początku, że piszę w imieniu kolegi a nie swoim.

W takim razie on preferował by opcje bez kombinowanie, czyli opcje adriano14. Tak więc najpierw XP + mono, a potem CP + mono. Stąd pytanie o jakiej porze XP i o jakiej porze mono.

nie napisales nawet jakie masz mono a pytasz sie ile capsow ma 5g?.

kompletnie nie rozumiem tej części posta. Więc tak, kolega jeszcze nie ma mono, ale przymierza się do kupna olimp creatine 1250, 360 caps.
Nie pytałem ile capsów ma 5g, ale za to pytałem jak ma wyglądać dawkowanie, ile kapsułek mono przy cyklu z XP (generalnie na sfd wyczytałem, że 2x po 4 kaps kreatyny dziennie wystarczy, dlatego napisałem, że 4 kaps).

z góry dzięki.

Zmieniony przez - Masterion w dniu 2010-07-08 17:14:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
codziennie rano 5g mono rano, XP przed treningiem - a jak się skończy to CP.

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 134 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19148
okej, dzięki. jak z dniem nietreningowym? mam na myśli XP/CP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 575 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5475
i oczywiście kolega pyta o takie szczegóły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 134 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19148
mam jeszcze udowadniać, że to faktycznie kolega? ja wolałbym zrzucić conieco niż pompować się mono. ewentualnie zakupie cm3 i zasuwam na siłownie. jak widać w profilu mam dość spore wymiary (nie chodzi mi o muskulature) natomiast ów kolega waży 58 kg i od ok pół roku próbuje przytyć.
nastawił się na cykl, który opisałem i prosi o pomoc gdyż nie ma tu konta a ja chętnie pomagam.

/nie rozumiem czemu miałbym się kryć z czymkolwiek i 'mieszać' w to kolege. no cóż, czekam dalej na odpowiedź

Zmieniony przez - Masterion w dniu 2010-07-08 18:11:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
pewnie nie je zbyt duzo pokarmu i mysli, ze urosnie na kreatynie...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mutant a stopien jego rozpuszczenia

Następny temat

Stack kreatynowy+ arginina?

WHEY premium