SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XPAND

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 254 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7241
Na forum zachwalacie Xpanda. Nie miałem okazji wypróbować tego stacku. Zrobił to jednak jeden z moich kumpli i jest bardzo zawiedziony. Jadł do oporu, rzetelnie i ćwiczył i jedyne co zaobserwował to więcej energii na treningu. Coż jednak z tego jak masa mięśniowa wzrosła mniej niż po mono (oczywiście po uwzględnieniu retencji wody po mono). Przekornie powiem,że jakby za tą kasę wzbogacił dietę o 15 kg ostrowii i 40 kg ryżu to na pewno lepiej by na tym wyszedł. Warto w to inwestować? Do tej pory trzymałem się zestawu mono+hmb+gainer i efekty były lepsze niż u znajomego po Xpandzie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
jasne, że gdyby zainwestował w 15 kg ostrowii i 40 kg ryżu lepiej by na tym wyszedł...
xp to ostatnia część układanki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 254 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7241
"Jadł do oporu slowo klucz,ktroe wyjasnia wszystko"

Co wyjaśnia? Ma dietę( odpowiednia podaż kalorii i białka), która w połączeniu z mono dawała lepsze rezultaty niż w połączeniu z XP...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9141
koles na każdego xp inaczej działa...to tak jak z testosterolem albo ci ostro bumy wybije albo wogóle " joke " :DDD

tak na serio
kazdy organizm jest inny i inaczej reaguje na odpowiednie czynniki czy to zewnętrzne czy wewnętrzne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
A na Mnie mono wogóle nie dziala! więc wyciagnij wnioski..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
jasne ze na kazdego dzial cos innego ,ale mamy za malo danych by to ocenic,ja podejrzewam ze cos spieprzyl ale pewnosci nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1354
moze kupil xp u cybera

to by wszystko wyjasnialo

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1277
Ja osobiscie zamiast Xpanda to bym napewno kupil ta Ostrowie i Ryz. Moze ten Twoj kumpel mial jakas dupna diete bo jedynie co napisales to, ze "jadl do oporu", a rownie dobrze mogl sie napychac jakims dżemem, albo nutella. Lepiej pieniadze przeznaczyc na diete niz na suple.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 388
Wszyscy myśla kupie XP to mi pójdzie haha.
AleXP to tylko katalizator budujemy masę z BIAŁKA NIE Z XP !!!!!!!!!!!!!!
DIETA!!!!!!!!!
Mięśnie = trening + dobra dieta (a nie jadłem do oporu)+ suple ( białkowe, ginery)+ dodatek wspomagjacy procesy zachodzące w mięśniach.

Jakiś *** mi dał niesłusznie bana a administracja ma to w ***** A ja tu abony wykupywałem NIGDY WIĘCEJ ANI ZETA!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9141
7VOLT7 no śmiech na sali z tego co piszesz...
AleXP to tylko katalizator budujemy masę z BIAŁKA NIE Z XP !!!!!!!!!!!!!!

no człowieku ty sie zastanów co piszesz...widać ze nic nie wiesz o białku. Polecam wyszukiwarke lub post o białku który napisał bodajze Góral ale nie pamiętam dokładnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy przy kreatynie musi być wymagana ilość białka w diecie??Jak tak to co jest efek

Następny temat

odchudzanie???

WHEY premium