SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyzwanie: fikanie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Hm, wiesz np. rozciąganie zginaczy bioder bedzie i pod szpagat i pod mostek. Mobilizacja i wzmacnianie barków i otwieranie klatki będzie i pod stanie i pod mostek. Ja bym patrzyła na to raczej w ten sposób niż jako całościowe figury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55043
Dzisiejsze stanie i mostek








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3381 Napisanych postów 4388 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108545
Fajnie ten mostek wyglada, podoba mi sie, jakas taka niezle mobilna sie wydajesz :)

Ale taka uwaga ogolna do wszystkich, jak chcemy same swoj progres sprawdzac i w ogole do oceny techniki to naprawde trzeba wrzucac filmy zrobione z dobrej perspektywy, bo inaczej malo co widac. Np mostek powinien byc z boku z jakiejs odleglosci by widac bylo te katy wszystkie ramie tulow, uklad kregoslupa, gdzie wygiecie itd.
Podobnie szpagat - z boku trzeba z jakiejs odleglosci.
Podobnie stanie na rekach - tu to juz w ogole trzeba z boku ladnie, bo jak jest film od przodu to nic nie wiadomo o ukladzie kregoslupa. Tak jak np Patik wrzucila swoj hanstand to wszystko widac :)

Wiem, ze kazdy moze sobie wrzucac jak chce, przeciez to tylko zabawa, ale jak same sobie robimy wyzwanie i chcemy cos tam poprawic, to fajnie miec te filmy jak trzeba by mozna bylo cokolwiek porownac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55043
To tylko w mostku tak to jak drewno jestem ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3381 Napisanych postów 4388 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108545
Bardzo malo ci brakuje, wydaje sie ze jakbys jakos mocniej w tylku sie spiela to bys juz stala? Bo balans na dloniach ladny widze i sztywna gora ciala, lopatki, plecy, gites kolezanko Patik :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Moje szpagaty z dziś, ale specjalnego postępu chyba nie ma





Zmieniony przez - nefretam w dniu 2022-05-21 15:54:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Próbowałam dzisiaj stanąć przy ścianie, ale nie umiałam się wybić :(
Dotykałam stopa ściany i mnie odbijało z powrotem na ziemię :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627771
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny

Następny temat

Plan treningowy do oceny + redukcja

WHEY premium