SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyznacznik siły

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Brawo, wlasnie sobie jeden nabiles! Pisz o wyznaczniku sily albo nabijaj sie dalej..

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6497
O człowieku mocnym w tej dyscyplinie (ćwiczeniu) na pewno możemy powiedzieć iż jest silny wogóle, chyba nie ma co do tego wątpliwości, jednocześnie zdaję sobie sprawę z tego, że nie same plecy i barki biorą udział w podrzucie. Napisałem wyżej, że mocne barki i plecy imo "wystarczą" by można o kimś powiedzieć że jest silny.
WODYN reasumując, nie posiadam choćby w części, wiedzy o tym sporcie jaką ty posiadasz, ale kretynem nie jestem i nie napisałem artu. wyżej, by ot przytaknąć.


/pozdrawiam

nie ważne jaki jesteś, ważne byś nie był nijaki..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Morfi:
-jasne ze jakas czesc wiedzy posiadasz!
-nie mialem na celu wyominania bledow by ponizac, tylko by dopowiedziec cos waznego!

Spox!

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6497
Nie no spoko, pewnie gdy bym od razu wyraził się jaśniej, to bym sie później niepotrzebnie nie unosił (ostatnimi czasy cóś nadpobudliwy jestem, ciekawe dlaczego).


/Pozdrawiam i sory za ofa

nie ważne jaki jesteś, ważne byś nie był nijaki..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4148
a aj myśle ze wiele osob powie ze wyznacznikiem siły jest to cwiczenie ktore idize mu najlepiej:D

A tak na serio to mysle ze martwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
wyznacznikiem siły jest psychika...

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Moim zdaniem wyznacznikiem siły powinna być średnia wszystkich ćwiczeń. Myślę, że nawet wszystkie konkurencje trójboju to za mało, gdyż może być np. taka sytuacja: martwy ciąg mocny, przysiad mocny, wyciskanie mocne, a np. wyciskanie na barki, wiosłowanie sztangą, ściąganie drążka wyciągu górnego, uginanie ramion może być słabiutkie. Pamiętajmy o tym, że ludzie mają rozmaite dysproporcje w sile. Jeśli chodzi o mnie, to najmocniejszy mam przysiad, potem wyciskanie na barki(te 2 partie mam mocne w stosunku do klaty), na klate przeciętnie, a np. plecy i bicepsy mam słabe(w stosunku do klaty).

Moim zdaniem pytanie "Ile wyciskasz na klate" jest ok, gdyż wiedząc ile kto wyciska możemy sobie mniej więcej dopasować reszte wyników(ale tylko mniej więcej). Podobnie jest z masą i pytaniem "Ile masz w łapie". Wiadomo, że łapy to nie jest tak duża partia jak nogi czy plecy, ale jednak nikt sie nas nie pyta ile mamy w udzie. Znając obwód czyjejś łapy wiemy mniej więcej jaką ma reszte wymiarów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
nick:
dalbym soga ale nie wchodzi..

Podaj Jednak jakiegos swego faworyta z cwiczen na wyznacznik sily...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
nicknuckle Twoja teoria bylaby dobra, gdyby wszyscy cwiczyli nogi... A widze, ze wieksza czesc uzytkownikow tego forum raczej tego nie robi. A potem sa kosmiczne wyniki na klate 150kg a na nogi ledwo 50kg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Co Ty , Thiago, jak znam ludzi co 150 ciskaja bez robienia nog to i tak 100 na przysiad wezma. Chyba ze sie boja albo sie przewracaja!

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KLATA I BICEPS

Następny temat

pytanie do treningu

WHEY premium