SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysyłanie wypowiedzi/odwołania do serwera

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ograniczenia zdecydowanie zmniejszyłem biorąc pod uwagę fakt, że goni nas "darmowa" konkurencja. Jednak nie wiem czy to dobry pomysł. Częściowe zniesienie ograniczenia odwołań do serwera nie boli, bo co nam to przeszkadza, że ktoś sobie więcej czyta. Jednak zastanawiam się nad ograniczaniem wysyłania. Zobaczcie https://www.sfd.pl/temat140224/ ... Ograniczenie chroniło nas przed spamem, a co teraz? Może je spowrotem zwiększyć do 10min? Może podajcie jakąś sensowną wartość. Aktualnie jest 2 min
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym dał co 5 minut

A tak poza tym to mam propozycję odciążenia łącza.
Nie wiem czy było juz to proponowane, ale może by wprowadzic jak na forach php, opcję wpisywania URLa do zdjęć. Poza tym jednoczesnie oszczędzane byłoby miejsce na dyskach twardych...
Może by spróbować wprowadzic ten patent?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli źródło ma wolne łącze, to spowolni to wczytywanie całej strony...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z resztą to nie jest problem. Dyski są wielkie i łącze będzie na dniach 4Mbit. Problemem są i będą SPAMERIA&LAMERIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477
Mateo zwiększ przynajmniej ograniczenie do 5 minut

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gokuson TEAM SFD Administrator
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 9037 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 120901
no wszystko uadnie pieknie ...
to po co abomanemt jezeli co 2min mozna wysylac ... ?
Co maja powiedziec Ci co wykupili abona.

Certyfikowany dietetyk i trener personalny
Najlepsze odżywki i suplementy -> http://sklep.sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477
moga sogi dawać

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spam malarie chyba trzeba raczej tępić w bardziej brutalny sposób, a wysyłanie wiadomości może ostudzić raczej tych którzy faktycznie chcą coś napisac, a czekanie jakiegoś tam okresu czasu (w końcu takiego który ma powstrzymać lamerstwo) ostudzi ich zapał i dadzą sobie spokój z pisaniem, co może w końcu zabić popularność sfd

lamerów trzeba tępić brutalnie i dać przykład, że jak taki sobie pozwoli to długo nie posiedzi na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 686 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7140
Minimalnie 5 minut, inaczej zrobi się syf od spamu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
a na "SPAMERIA&LAMERIA" jest sposób jeden.....ZMIENIĆ NIEAKTYWNYCH MODÓW !!!!!!!! o tym mówimy już od 300 lat!!! i nic zero odzewu. Będą modammi w osoby aktywne (w sensie często siedzace na SFD) to i się pożądek zrobi!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2893 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17953
przykladem lamesrtwa jast mielona ktory mial juz dostac bana na ip x czasu temu ale i tak dalej tutaj brednie pisze
(nie wiem czy na modemie ie jedzie)

"Czekasz na swoją szansę, ale nikt ci jej nie da
Dopóki nic nie zrobisz i sam sobie będziesz schlebiał"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wszystkiego Najlepszego:-)

Następny temat

urodziny?

WHEY premium