SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Błąd serwera 500

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18988
chciałem zrealizować zamówienie i kiedy już jestem przy ostatnim kroku i potwierdzeniu zamówienia wyskakuje właśnie taki komunikat:
Wystąpił błąd serwera 500
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kupuj gdzie indziej

Zmieniony przez - Skalar. w dniu 2009-04-05 14:28:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18988
jak bym chciał kupić gdzieś indziej to bym nie zakładał tego tematu,więc nie wiem po co twoja głupia odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teraz jest pełno błędów i w sklepie i sfd
informatyk nie daje znaków życia
więc ja bym na Twoim miejscu nie czekał, a skorzystał z usług innego sklepu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70309
Ja też tak miałem. Mówili, że to wina przeglądarki itd, ale w końcu mi się udało zamówic.
Tylko teraz jest następny problem, bo mi nie przychodzi e-mail o tym, że paczka została wysłana, a zamówienie złożyłem w czwartek, więc powinni już wysłac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to też norma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
informatyk się pokazał
wkrótce zapewne zostanie to naprawione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BoguslawR Informatyk Sklepu Administrator
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 996 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6756
Witam

Wszystkie błędy 500 jakie zdarzają się na sklepie trafiają do mnie i nie są ignorowane. Jednak mija trochę czasu zanim uda się je poprawić. Wynika to z tego, że muszę dojść do tego co spowodowało ten błąd. Spróbować odtworzyć warunki jego wystąpienia.

W warunkach gdzie na sklep składa się kilka technologii, a każdy użytkownik korzysta z innej przeglądarki powoduje, że ciężko przewidzieć każdą możliwość.
Sklep w tym momencie jest w trakcie modernizacji dlatego mogą zdarzać się błędy, mimo moich najszczerszych chęci aby tak nie było.

Podczas składania zamówienia najlepiej jest to zrobić w jak najkrótszym czasie, gdyż po dłuższym czasie koszyk jest automatycznie czyszczony. Z drugiej strony nie należy się spieszyć i klikać przycisk "Dalej" podczas gdy strona nie skończyła się jeszcze ładować.

Co ja kotuję? - http://imgur.com/M4Q9b 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chce byc znawcą

Następny temat

Bany - informacja

WHEY premium