SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysokie kopnięcia

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
jw ,co tu myśleć o kopaniu ,jak nie możesz zrobić przysiadu to tak jakby jakiś SHW kulturysta na masie chciał sobie sam dupę podetrzeć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19444
Ale my tu mówimy o pełnym przysiadzie, czyli mam na myśli nie odrywanie ani kawałka stopy (w tym też pięty), nie wychodzenie kolanami poza palce i z wyprostowanymi plecami? Bo wiem, że to strasznie trudne i niektórzy w ogóle nie umieją zejść do 90 °, a ja słyszę, że jestem niepełnosprawny

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Co ty p******isz stary? Niektórzy nie mogą do 90 zejść? Ja nikogo takiego nie znam. Chyba, że mówisz o jakimś innym kącie niż udo-łydka.

I pełny przysiad nie jest strasznie trudny - to jeden z najbardziej podstawowych ruchów człowieka w ogóle. Serio kucnięcie z piętami na ziemi jest trudne dla ciebie? Jeśli tak to nie jesteś w pełni sprawny - bo to jest podstawa a ty masz mocno ograniczony zakres ruchu.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
prawie nikt nie zrobi pełnego przysiadu mając w 100 % wyprostowane plecy bo by cię sztanga do tylu przeważyła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kwestia rozciągniecia i techniki, oczywiście jeden genetycznie będzie miał większy zakres ruchu inny mniej, jak ktoś ma mocno poprzykurczane okolice bioder ze względu na budowe to cieżko będzie mu sie rozciągnąć by wysoko kopać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Ale się uśmiałem czytając ten temat:D:D

Autor ledwo robi przysiad do 90 stopni a chce wysokie kopnięcia rąbać:D

Tak jak ktoś napisał - jeżeli ktoś nie jest w stanie zrobić głębokiego przysiadu(bez ciężaru-po prostu anatomia mu nie pozwala) - to jest to już pewne kalectwo- i lepiej tym się zająć jak najszybciej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1332
Ja też nie mogę zrobić przysiadu bez odrywania pięt ! To ma coś wspólnego z kopaniem ? Myślałem, że to przez przykrótkie achillesy... Czy jestem niepełnosprawny ? Dostanę rentę ? A tak poważnie, to też nie mogę wysoko kopać (a ćwiczę w tym kierunku) i jakoś tego nie powiązałem. Obstawiam, że jestem tym pechowcem, który ma coś z biodrami. Generalnie wydaje mi się, że wyśmiewanie jest trochę nie na miejscu. Także Ignatus 0 pomocne by było, jakbyś napisał, co masz na myśli pisząc "i lepiej tym się zająć jak najszybciej".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1332
zdublowane, sorry, do usuniecia

Zmieniony przez - zasadzka01 w dniu 2014-02-03 14:53:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1014 Napisanych postów 5402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136881
Śmiejecie się że nie umieć zejść nisko to kalectwo, gdy 3/4 chłopaków z forum siada ledwo 90 stopni i każdy właśnie uzasadnia to tym, że pełne przysiady niszczą kolana, a oni sami genetycznie nie mogą nisko zejść;) Wg kulturystów już dawno powinniście być inwalidami;)

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19444
A teraz ja się śmieję z tych wszystkich odważnych, którzy nazwali mnie inwalidą. Żaden z wielkich speców, którzy tak pisali, nie wpadł na to, że może to być kwestia rozciągnięcia. Od tygodnia rozciągam biodrowo-lędźwiowy i teraz bez problemów mogę zejść na płaskich stopach do przysiadu poniżej 90° i prawie dotknąć pośladkami podłoża.

Dzięki wszystkim za rady jakby co, a znawców, którzy woleli się śmiać niż pomóc w znalezieniu rozwiązania, serdeczne pozdrowienia.

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konferencja prasowa PROMMAC + prezentacja

Następny temat

co dołączyć do mma?

forma lato