SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysoki88 - poprawa.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11162
1.05.2014

Pierwszy dzień majówek zleciał mi przed komputerem, spore zaległości ze szkołą, trzeba nadrabiać. Ciężki okres się szykuje. A, no i wylicytowałem dziś pulsometr, zobaczymy co z niego będzie.

TRENING

Na szczęście udało się pobiegać. Bez mordowania, ale od rana czułem łydki, wieczorem przeszło. Po 3km biegu wróciło, co poradzę... W dzień było gorąco, potem pogoda sie popsuła, wystartowaliśmy o 19:30 i pogoda była idealna, pochmurno ale nie zimno, przez ostatnie 3,5km trochę pokropiło. Było przyjemnie. No i delikatnie szybciej niż ostatnio.



MISKA

Dziś bez zdjęć bo aparat się rozładował i nie ma jak wyjąć z niego kiełbasek z grilla. Na śniadanie jajka, potem mozzarella z pomidorem, sernik, orzechy, przedtreningowo 2 kiełbaski z grilla, potreningowo duży placek owsiany, bez jabłka, ale z większą porcją rodzynek.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11162
2.05.2014

Nie ma majówek w tym roku niestety, wczoraj nauka, dziś praca, jutro nauka...

TRENING

Byłem sam + po kilku seriach padł mi telefon = kompletna cisza i brak zegarka. Trochę dziwnie się tak ćwiczyło w ciszy, nie podobało mi się, ale do domu nie poszedłem;) Przysiady ok, muszę następnym razem wziąć jakieś twardsze buty bo wyczytałem, że te do biegania nie nadają się na siłkę. Podciąganie poszło ledwo ledwo w ostatniej serii, 2s przerwy i siódme powtórzenie. Wyciskanie na skosie to już na koniec była walka, nie dokładam następnym razem nic. Wyciskanie żołnierskie słabiej niż ostatnio, nie podszedłem do niego za dobrze. Wiosłowanie poszło, trochę bardziej się wyprostowałem, i nie było trzeba zarzucać. Dipsy poszły fajnie, ale nie jestem pewny czy lepiej robić po więcej pow. czy brać ciężar do plecaka... Muszę nagrać filmy z techniką, zabieram się do tego od miesiąca i jakoś żadnego nie nakręciłem

1. Przysiad 4x10 progresja
40kg x10 / 60kg x10 / 70kg x10 / 80kg x6

2. Podciąganie podchwytem
x6 / x6 / x6 / x7

3. wyciskanie siedząc, oparcie 45*, hantlami progresja
13,5kg x10 / 16kg x10 / 18,5kg x10

4. Wyciskanie sztangi z klatki nad głowę, lekkie wybicie z nóg
20kg x10 / 30kg x10 / 40kg x6

5. Wiosłowanie sztangą
30kg x10 / 40kg x10 / 53kg x10

4. Dipsy 2-3x10 progresja
+0kg x10 / +10kg x10

MISKA

Rano jajecznica, potem dopiero koło 16 drugie śniadanie czyli mozzarella z dodatkami, po treningu duuży placek owsiany. Na kolacje twaróg zmiksowany na masę z kakaem i słodzikiem + łyżka śmietany - bardzo fajny i szybki deser.

Fotka tylko drugiego śniadania dziś.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11162
3.05.2014

Dzień spędzony przed komputerem, dużo szkoły, troszkę CS, no i porażka United. Mieli szanse na LE, ale się nie udało... Dzisiaj planowałem odpoczynek ale pomyślałem, że przed plackiem owsianym, który co do zasady jest u mnie zawsze posiłkiem potreningowym, wypada wykonać jakiś...

TRENING

a więc placek na patelnie, i tabata ogień. Klasyczne tabata sq. Dojechałem nogi mocno w te 4 min. Starałem się schodzić trochę niżej niż zazwyczaj. Poszedłem na maksa: 22 / 22/ 21 /20 / 20 / 19 /18 / 20 .

MISKA

Rano jajecznica z białą kiełbasą, na obiad mozzarella z dwoma białymi kiełbasami. Te kiełbasy z domowego wędzenia, potem gotowane. Po przysiadach duży placek. I zaraz idę dobić dietę jakimś deserkiem.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11162
4.05.2014

Niedziela czyli dzień święty świecić, odpoczywać i te sprawy... Moze i tak powinienem zrobić, albo lepiej, mogłem tak zrobic wczoraj, a głupi wsadziłem tą tabatę.

TRENING

Dziś pobiegliśmy, plan był raczej na 10km, ale... No wlasnie, wiało ale na szczęście w plecy, ubrałam długie dresy i... po 200m wyszło słońce i było gorąco, od startu czułem się ociężałe, nie było ani chwili miłego biegu. Po 3.5km nawrót bo dziewczyna tez nie czuła sie dziś na siłach. Od nawrotu pod wiatr. Po 4km myślałem juz "byle docząłgać sie do 5km i starczy", jak usłyszałem w słuchawkach czas na 5km to pomyślałem "Kurcze, biegnie czy ide? Jak się zatrzymam teraz to spale się ze wstydu sam przed sobą. Ogień! Chociaż 7km.". Patrząc do tylu widziałem dziewczynę coraz dalej, w październiku to ja tam byłem gdy ona się oglądała;). Mało spała po pracy stąd brak sił. 7200m w słuchawkach no to jeszcze 800. Przeczytałem dziś by końcówki cisnął mocno, przyspieszam i... nic. Czułem się dziś od startu do mety jakbym uciekał opryszkom z włoskiej mafii, niestety beton w wiadrze zdążył już związać, ucieczka wiec nie należała do tych z happy endem;) Na mecie byłem sporo szybciej niż w dwóch dotychczasowych biegach odbytych po 2tyg przeziębienia, jednak do rekordu sprzed 3tyg chyba było daleko... Ciekawe jakie tętno, czułem się mocno zmęczony.




MISKA

Na śniadanie jajecznica z kiełbasą, jutro kupie boczek, albo moze cos innego. Przed biegiem deserek wymyślony wczoraj. Świetny. Proporcje dzisiaj takie jak w tabelce, wszystko zmieszane i wymieszane łyżka. Niebo w gębie. Godzinę po bieganiu karczek z grila, spalony bo kucharz zapił pałę. Potraktowałem się plackiem owsianym, wyszedł mistrzowski, mięciutki, puszysty. Na kolacje jeszcze raz deser, +oliwa.










Zmieniony przez - Wysoki88 w dniu 2014-05-04 23:27:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3401
Coś mało masz WNKT w swojej diecie. Dużo nasyconych jak na moje oko i niewiele N-3. Zainwestuj w Omega-3 Olimpu, bo wychodzi najtaniej. Jaki masz stosunek tłuszczy?

Zmieniony przez - Darkpoint w dniu 2014-05-05 12:16:47

Don't waste your time with people you don't like.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11162
Cześć, nie wiem jaki jest stosunek tłuszczy, cieżko to by było liczyć bo nie planuje posiłków z wyprzedzeniem. Jem na co mam ochotę by trzymać niskie węgle, białko 130-150, i reszta tłuszcze. Nie ma możliwości przy takim sposobie "planowania" pilnować proporcji tłuszczy. No a omega3 jest (jak widać na fotce) codziennie po 2 kapsulki. Od wakacji moze miesiąc był bez omega i witamin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3401
W porządku. Od jutra zaczynam z HST i LC na masę, więc sam zobaczę jak to wszystko wyjdzie. Jak tam u Ciebie z efektami od początku diety (wybacz, nie przejrzałem twojego dziennika od początku)?

Don't waste your time with people you don't like.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11162
5.05.2014

Dziś miałem takie g**** w pracy, ze szkoda gadać. Najlepsze, ze będzie tak przez ok. 10dni. Do tego szkoła mnie goni. A na bębnie nie widać poprawy. Ehhh... Zmierzę się w niedziele ale już dzisiaj mogę powiedzieć, że widzę w lustrze, że stanęło. Gdzie jest błąd? Dieta ma deficyt ~500-700kcal. Węgli malutko.

TRENING

Dzisiaj siłka, brakuje sił, zamiast progresu jest regres. Ale aż tak mi teraz na tym nie zależy, jakoś przeżyję, bylle ten tłuszcz z brzucha spalić... Klata poszła marnie, w ostatniej serii ledwo zrobiłem 10 powtórzeń. Potem wiosłowanie hantlem, chyba ok. Biceps ok, to tak dla pompy, dokładnie i powoli. Potem coś jak zarzut. Mało dynamicznie ale zmęczyłem się dosyć. Na koniec MC. Poprawiłem się o 1;) Patrzcie na ciężary - jakiś smutny żart.

Wyciskanie na płaskiej
40kg x10 / 53kg x10 / 60kg x10

Wiosłowanie sztangielką
13,5kg x10 / 16kg x10 / 18,5kg x10

Uginanie sztangą łamaną
14kg x12 / 19kg x12

High Pull
23kg x10 / 33kg x10 / 38kg x8

MC
60kg x10 / 70kg x10 / 80kg x10 / 93,5kg x6

Nie wiem czemu nic nie idzie, poprostu siła (a właściwie jej brak) stoji w miejscu od dawna. Na klacie nawet spada.

MISKA

Śniadanie jajka, nie kupiłem boczku bo nie było, więc z kiebasą. W pracy ser i orzechy. Przed siłką kawałek karczku i sernik. Po siłce pyszny placek owsiany. Zaraz ide spać bo czuje sie przemęczony.











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 77 Napisanych postów 2106 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140242
Smalec spada z calego ciala i nie miejscowo. Jak chcesz aby sie cos ruszylo to trening silowy plus jakies aero/kompleksy sztangowe. Wedlug mnie omlecik po treningowo to slaby pomysl, lepiej wrzuc kuraka/wolowine/rybke plus ryz/kasze/ziemniaki/makaron i warzywka, wtedy lepsza bedzie regeneracja i miesnie dostana odpowiedniego budulca. Ja posilek przed treningowy staram sie jesc bialka+wegle bo slabo na mnie dziala zestaw bialko+tluszcze. Kazdy musi znalezc odpowiedni sposob dla siebie. Po tygodniu obserwacji roznie moze byc. Jezeli w dluzszej perspektywie widzisz, ze jest lipa to trzeba zmieniac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11162
Tylko, ze to wszystko jest. Jest silka, jest bieganie, jest czasem rabata. Moze FBW zmienić na CF? Placek to mój ulubiony posiłek każdego dnia. Łatwy, szybki i super smakuje. Do tego ma tyle wegli ile zechcę i białko z jajek i proszku. W posiłku potreningowym nie szukałbym powodu braku postępu w redukcji. Ale jak patrzę na wszystko to powinno lecieć. Moze jakieś problemy z hormonami czy czymś innym? Ludzie czasem takie cuda osiągają na redukcji w 2 miesiące , a ja sie z tym bujam od stycznia i jak naliczaniu poszło tak potem stanęło i stoi.

A ze smalec spada z całego ciała to ja wiem;)

Zmieniony przez - Wysoki88 w dniu 2014-05-06 10:24:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa czy redukcja?

Następny temat

Plan Treningowy Siłownia

WHEY premium