SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyskok!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
Super Dunks ?????? the BIGGEST SHIT ever !!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 293 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5860
nie rób dunksa ani air alerta, bo wysiądą ci kolana i sobie na taekwondo nie pokopiesz polecam coś z ciężarami - trening Spudda Webba podobno dobrze się sprawdza, no i skacz duzo podczas gry w kosza bo same ciężary nie dadzą wiele jeśli chcesz dobrze pakowac piłe do kosza. pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
moj kolega robił super dunka , jak doszedł do połowy to zaczeły go fes bolec kolana i przerwał trening .

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 293 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5860
mój brat robił super dunka i ma teraz lepszy ode mnie wyskok ale go kolana bolą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
no właśnie ... kolana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
mam 185 wzrostu, robie przysiady 20x 5 powtórzeń dziennie, a jak często mam robic wspiecia na palcach? oprócz tego brzuszki i pompki 300dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1069
Jestem młociarzem mam trening na wyskok skoki przez płotki po 5 powtórzeń 5serii podskoki ze sztangą do półprzysiadu na palcach 4 serie po max 10 powt wspięcia na palce na maszynie z obciążeniem max 10 powt . zwiększa się dosiężny.super dunk jest do dupy kolana tylko rozwala a to daje efekty trening ten jest dla kogoś kto ma ok 17 lat jeżeli ktoś jest starszy robi ok 6 powt z większym obciążemniem do tego jeszcze przysiady kulturystyczne. i zapomniałem jeszcze o brzuch ćwiczenie na prosty z obciążęniem i coś na skośny najlepiej rzucanie nóg przez partnera w bok tzn musimy stawiać opór by nogi nie dotkneły podłoża.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
Mam 17 lat i zasięgu 3,16 co prawda wystarcza do siatki, ale jeszcze tak do wsadów to by sie przydało troche wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1069
jak na ten wzrost to mało, 316 cm ale jesteś młody masz czas. uda Ci się rób podskoki ze sztangą ,wspięcia ,brzuch z obciązeniem i plecy ćwicz to będziesz miał jumping i zasięg z 335cm pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
wspiecia gOwno daja, lydki lepiej cwiczyc podskokami wszelkiego rodzaju, stateczyne cwiczenia nic nie dadza...ja osobiscie do przysiadow dodaje wspiecia na palce, ale to tylko po to by imitowac wyskok
ja kiedys robilem, kladlem ponad 200kg na wspiecia, odstawilem i ZADNEJ roznicy...podskoki z malutkim ciezarem czy plyo jak najbardziej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA A SIŁOWNIA

Następny temat

Prosze o pomoc w wyborze planu

WHEY premium