SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyrzeźbienie tego, co mam!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3371

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Płeć

M

Waga

78

Wzrost

180

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

17

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

wstaję koło 8-9, trening koło 17-18, chodzę spać koło 22-23

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

4x siłownia, 6x rower, 1x piłka nożna (w tyg)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

na masę

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

zdrowie git

Stosowana lub planowana suplementacja

kreatyna, białko, spalacze tłuszczu, arginina, no-boostery
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 395
Witam serdecznie! Ostatni ponad półroczny cykl masowania przyniósł ze sobą sporo fatu (przed cyklem 7%, teraz 17%). Ogólna budowa ciała mi się poszerzyła, ale głównie na brzuchu widać bojlerek mały.

Od miesiąca (koniec sesji = więcej czasu) wróciłem do regularnego rowerowania/biegania i wziąłem się za rzeźbienie tego, co tam wyhodowałem. Efekty są dość liche, może coś źle robię?
Wklejam przykładowy dzienny jadłospis, ale podkreślam, że często zamieniam ryż innym ryżem, mincho innym minchem, owoce i warzywa w różnych kombinacjach. Zapotrzebowanie kaloryczne dzienne ok 2500kcal, zjadam ok 1500kcal i pytanie - czy muszę brać jakieś bcaa, aby nie spalić mięśni? Trening między 3, a 4 posiłkiem.




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
jak dalej będziesz jadł jak niemowlę, nie jak facet to nic Ci nie pomoże.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
Twoje masowanie przyniosło tylko tłuszcz a redukcja przyniesie wyniszczenie organizmu.... dieta padaka, poczytaj tematy podwieszone... wszystkie.

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 395
przeczytałem WSZYSTKIE tematy, które mówią o redukcji/rzezbie, bo na serio często tu wpadam.


edit.
@Koniu, co mam dodać? warzywa i owoce są, biała też mało nie jem, a ww i tłuszczu chcę unikać

Zmieniony przez - galganov w dniu 2012-07-16 16:19:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
LPA:346 i piszesz że przeczytałeś wszystkie....

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skok z 2500 do 1500 kcal

przy takim skoku mięso na pewno nie polci

PS.

Chyba nic nie wyniosłeś z tych przeczytanych tematów .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.

Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 395
postanowiłem utrzymywać taką dietę, tylko po treningu dowalic jeszcze 50g bialka z mlekiem, co podniesie dzienna wartosc o ok 500kcal, bo macie rację, że taki duży niedobór skończy się leceniem mięcha.

panowie, a możecie mi podpowiedzieć czy jak mam zapotrzebowanie ok 2500 to aby schudnac musze ustawic pułap 2200-2300 + cwiczenia gdzie spale ok 700kcal, czy 3000kcal + cwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1317 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10205
Dzienne dawki samych papek dla niemowlaków dają więcej kcal :P Nawet kiedyś się zastanawiałem czy sobie tym bilansu nie podbić :>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta redukcyjna

Następny temat

dieta do oceny/poprawy

WHEY premium