SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki badań testosteron / estradiol - pomoc-sugestie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94669 Napisanych postów 364653 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669704
u nas dalej ciemnogród,exe jest słabsze w działaniu od ari,kolejna sprawa po exe nie ma odbicia i exe nie ma wpływu na lipidy ale pewnie pani doktor sie nie dokształca

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 282 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4411
Jak pojde prywatnie do endo to wypisze mi ? No wk***ilem się bo tlumaczylem babie - a ona dalej swoje ze ona mnie nie chce mieć na sumieniu jak mi watrobe wywali - smiech na sali...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 303 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28140
to ja sie przy okazji podlacze pod temat po letrozolum tez jest odbicie czy nie ma? z tego co zauwazylem to jest to dosc skuteczne bo pol tabsa e2d zbilo mi estro do widelek w ciagu tyg a jedna tabletka ma 2.5mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 780 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64706
Jak byłem u rodzinnego i po prosiłem o wypisanie recepty na etadron/heparegan to myślałem że zabije mnie wzrokiem, stanowczo NIE, dodał że nawet nie da mi skierowania na badania gdyż ja na własną odpowiedzialność biorę saa - wykonałem badania we własnym zakresie e2 wybite 4 krotnie, wyniki wątrobowe lekko podbite, wróciłem do niego pokazuje wyniki i pytam czy da mi receptę na w/w leki ? NIE, ja nie przyłożę gwoździa do Pana trumny jak pan zejdzie z cyklu sterydowego wszystko samo się unormuje 'witamy w pl'

oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

"Nie bój się strach karmi się Twoim lękiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Ręce opadają dlatego lepiej uderzać tylko prywatnie bo w Państwowej w w większości albo nieuki albo d****e albo oba typy jednocześnie chociaż wiadomo na pewno zdarzają się wyjątki ale bardzo nieliczne.

Zmieniony przez - Michail2008 w dniu 2014-12-31 00:52:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94669 Napisanych postów 364653 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669704
lekarz ma OBOWIAZEK ci pomóc i udzielić informacji oraz przepisać odpowiednie leki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 490 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10109
jw. Niech ci napisze z tylu na wynikach badań że ci nie przepisze leków by ratować ci zdrowie bo brałeś saa i postawi pieczątkę pod tym. Ciekawe co zrobi....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1704 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5992
marrcii
jw. Niech ci napisze z tylu na wynikach badań że ci nie przepisze leków by ratować ci zdrowie bo brałeś saa i postawi pieczątkę pod tym. Ciekawe co zrobi....


Świeta słowa....
Za morde skvrwysynow, bo im sie w dupie poprzewracało...
Ale jak bys przyszedl z kopertą to nawet badań by nie ogladal tylko wypisał......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 282 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4411
Panowie, a co znaczy ze EXE nie ma odbicia? Mam rozumieć ze zbija estro i nie wraca ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 184 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13368
tak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie badania po cyklu ?

Następny temat

ile gh to jeden gram ?

WHEY premium