SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wykrywanie suplementow w organizmie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
wiadomo jak Cie lekarka bedzie osluchiwac to nic nie bedzie ale jak matka przyjdzie niech pani porobi badania czy syn czego nie bierze to tak moze miec chlopak problem D:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 247 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1472
to czyli w jakich sytuacjach mam sie bac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
Jak mama powie, że mają Ci zrobić jakieś specjalne badania to możesz się bać, bo według większości lekarzy siłownia i odżywki to ZŁOOO

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9821
chlopie kto ci bedzie robil badania czy bierzesz kreatyne..lekarz rodzinny? daj spokoj
Nawet pewnie nie wiedza jak to zrobic...
Moga ci ewnntualnie sprawdzic kreatynine w moczu ale na podstawie tego, nie moze ci powiedziec ze brales kreatyne, ew stwierdzi ze masz problemy z nerkami...

Myslalem ze pytasz o testy na zawodach sprtowych....

W ogole przejmujesz sie conajmniej jakbys bral koksy.


Zmieniony przez - Touche w dniu 2008-06-19 16:48:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
wiem po sobie ze rodzice czesto uwazaja kreaytne za cos gorszego niz koks..

Moja matka bardziej rzucala sie o bialko niz o mete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135739
A moi rodzice nic a nic się nie czepiają hehe
Ojsciec szlugi jara i mówił raz bierzesz tą chemie itp. top ja do niego o fajach i już nic więcej do mnie nie mówił

Mój lekarz rodzinny nic przeciw temu nie ma

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 575 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6493
coś w tym jest! ta nadgorliwość starszych... tez to przerabiam, jak jakaś nowa pucha na półce stoi to od razu: co to? od czego to? na co to? pokaż skład!

a lekarze to takie **** są że nawet jak masz wszystkie wyniki w normie, jesteś chłop jak dąb, zdrowy jak koń to zawsze na pytanie matki czy może syn przyjmować odżywki/suplementy to odpowiedź zawsze jest NIE! ja nie wiem ci lekarze rodzinny chyba zielonego pojęcia nie maja! piepszą jakieś farmazony o nadciśnieniu, podwyższonym cukru, złej pracy nerek...

jak będziesz miał jakieś problemy to zaprowadż swoją starszą do lekarza sportowego! tylko też nie do żadnego starego piernika... powodzenia!

pain means results

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
ile masz lat?


kreatyne chowasz po chacie?


jesli beda kazali Ci nasikac w pojemniczek to wtedy to bada te badania...

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 247 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1472
Wlasnie o to chodzi ;] o tych poj** lekarzy za przeproszeniem... nic nie wiedza o tym a zabraniaja brac jak trucizny... wszyscy sportowcy chyba kazdej dyscypliny maja kontakt z suplementami i jakos zyja i maja sie dobrze a nawet lepiej niz normalnie... no ale coz... nie mamy sie boje tylko tego ***anego lekarza ;/ ehhh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
mam spokój biorąc bcaa mówie mamie że to mietek bo ciągle truje mi dupe. Znajomy jakoś przemówił rodzicom do rozsądku że odżywki te co biore nie szkodzą. a wykładowca od anatomii jest przychylny dozwolonemu wspomaganiu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer + kretyna 1 cykl na wakacje = Pytania

Następny temat

bialko serwatkowe

WHEY premium