SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyjście z restrykcyjnej diety bez efektu jojo

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 16 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1169
Cześć dziewczyny!
Mam taki problem, około 5 miesięcy byłam na diecie opierającej się praktycznie na samych białkach i warzywach, jadłam chude mięso,chudy nabiał, od czasu do czasu otręby i len mielony i duzo warzyw. Zatrzymał mi się okres i będąc u lekarza powiedział mi,że muszę koniecznie przytyć. Ćwiczę 5-6 razy w tygodniu w domu z hantelkami, przez co wypracowałam sobie troszkę widocznych mięśni , których nie chciałabym stracić. Proszę o radę, jak mam to zrobić - przytyć, bez większego zwiększania obwodów. :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"jak mam to zrobić - przytyć, bez większego zwiększania obwodów" A jakby to miało działać? Jeśli masz przytyć ze względów zdrowotnych, to masz przytyć również w tłuszczu, a nie ładować mięśni. Od mięśni okres nie wraca.

No i mięśnie też mają objętość i też wpływają na obwody. Wzrost wagi bez wzrostu obwodów zachodzi, jak ktoś robi rekompozycję, tzn odtłuszcza się i coś tam buduje jednocześnie. A ty tego nie możesz zrobić, bo jesteś za chuda, jak sama piszesz.


Zmieniony przez - jurysdykcja w dniu 2016-03-02 18:24:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22600 Napisanych postów 11141 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356219
Dostałaś już miesiąc temu komplet odpowiedzi w dziale odżywianie: https://www.sfd.pl/Zastój_w_redukcji-t1103125.html 

Przez ten miesiąc dalej byłaś na diecie białkowej i rozwalałaś sobie organizm??

Cudów nie ma - jak chcesz być zdrowa, to trzeba trochę wagi dołożyć. Zacząć normalnie jeść, przejść na zbilansowaną dietę. I w obwodach pewnie też coś przybędzie. Serio, świat się nie zawali, jak będziesz mieć 1 czy 2 cm więcej w pasie. Chyba, że wolisz zniszczyć sobie organizm i mieć problemy zdrowotne przez resztę życia...



Zmieniony przez - Ghorta w dniu 2016-03-02 18:39:39
1

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Docendo discimus - rozmaitości treningowe by nightingal

Następny temat

3 dniowy SPLIT do oceny

WHEY premium