SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wygląd nóg - ocena

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2357
Witajcie.
Mam nietypowe pytanie i bardzo proszę Was o szczerą opinię. Zawsze wydawało mi się, że należę do osób szczupłych, a niedawno usłyszałam od znajomego, że mam okropne grube nogi i tyłek i że to okropnie wygląda u tak młodej kobiety (25 lat). Od niedawna wróciłam na siłownię i zaczełam dietę redukcyjną. Są już pierwsze efekty (-3kg). Bardzo proszę o szczerą ocenę sytuacji, czy faktycznie te nogi i tyłek są tak grube i ewentualnie o jakieś porady jakie ćwiczenia wykonywać, żeby doprowadzić to do normy i czy same ćwiczenia są w stanie pomóc, czy to już bardziej chirurgia? Bo kolega sugerował, że skoro mimo diet i siłowni tak wyglądam, to może mam grube kości i powinnam się może udać właśnie do chirurga. Proszę o rady i pomoc. W załączniku dodałam zdjęcia




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12069 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
Twój kolega to d**** i powinnaś przestac się z nim zadawać, to jedyna słuszna rada w tej kwestii.
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
Do chirurga ? Niby w jakim celu ?
Ze zdjęć nie wynika , żebyś miała jakiś problem ze zbyt grubymi nogami . Kolega ma problem z główka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Masz normalną sylwetkę, w sumie nie normalną, bo tyłek lepszy niż u wielu dziewczyn dzięki treningom na siłowni.

kolegi nie słuchaj za dużo zdjęć z photoshopa moze na instagramie się naogladał

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale gust każdego z nas jest mocno subiektywną kwestią. Jednej osobie będą bardziej podobały się kobiety bez mięśni, mocno wychudzone, a innym solidnej zbudowane, po których widać, że trenują siłowo. Dlatego też kierowanie się opinią innych nie ma najmniejszego sensu. Chyba, że chcesz wyglądać tak, jak podoba się komuś, a nie Tobie? Problem w tym, że np. ja wolę kobiety o bardziej pełnych udach i większych pośladkach. Co więc w takiej sytuacji? Według mnie sylwetka zaliczana jest do szczupłych. Poziom tkanki tłuszczowej można precyzyjnie określić widząc całą sylwetkę w dobrej jakości.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2357
No dobra, ale skoro Ty mówisz, że lubisz większe uda i tyłki, to raczej nie wyzywasz tych szczuplejszych dziewwczyn. A on wprost powiedział, że ja mam grube nogi i tyłek i jestem przez to zaniedbana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12069 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
no ale w czym problem?
masz normalne, zgrabne nogi, a ze nie pasuja w gusta Twojego kolegi, to przez to Ty masz sie martwic?
Skoro nie pasuja, to jest to jegoi sprawa, niech znajdzie sobie takie, co mu pasuja i po problemie
to, ze zaburza Twoja samoocene swoimi upodobaniami swiadczy tylko o tym, ze jest jeszcze zwyklym dzieciakiem, ktory robi innym przykrosc p******ac kocopoly%) a skoro widzisz w nim role guru i eksperta kobiecej sylwetki, no to pozostaje Ci sie dostosowac lub zamartwiac sie, ze mu sie nie podobasz.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12069 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
No dobra, ale skoro Ty mówisz, że lubisz większe uda i tyłki, to raczej nie wyzywasz tych szczuplejszych dziewwczyn

no właśnie nie wyzywa, bo jest normalny i dorosły. Każdy jest inny, każdy lubi co innego. Pytanie co Ty lubisz i jak sie z tym czujesz. Czy Twoja sylwetka pasuje Tobie? Czujesz sie "gruba"? Czy patrzysz w luistro i mowisz sobie, ze jest dobrze i to jets to czego oczekujesz od treningow. Tutaj przede wszystkim kieruj sie tym, co Ty chcesz osiagnac na silowni, a nie opiniami innych.


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2023-08-07 08:52:05

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Wspominasz w swojej wypowiedzi na temat celu jaki sobie obrałaś, czyli redukcji tkanki tłuszczowej. Mam wątpliwości, czy rzeczywiście jest to dobry pomysł. Sugeruję głębiej przeanalizować tę kwestię, wrzucając zdjęcia całej sylwetki i w lepszej jakości. Oczywiście o ile masz na to ochotę.

Poza tym, aby wyniki były jak najlepsze, warto przeanalizować Twoją dietę i trening siłowy wrzucając je do sprawdzenia. Dzięki temu, bez wątpienia uzyskasz najlepsze efekty kształtowania sylwetki.

Zapraszam do działu odżywianie i trening dla początkujących lub Ladies SFD.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15669
Ja uwielbiam szczupłe kobiety i dla mnie Twoje nogi są jak najbardziej atrakcyjne, brałbym bez zastanowienia. Ogólnie zauważam natomiast że tak około 23 roku życia ciało kobiety nieco się zmienia i z takiego "nastoletniego" robi się bardziej kobiece, bardziej przystosowane do rodzenia dzieci, skóra traci jędrność. U Ciebie w sumie tego nie widać bo masz fajne, wąskie biodra ale fajnie ze wróciłaś do treningów. Moim zdaniem kobietom nie trzeba dużo aby dobrze wyglądały. Regularne cardio czy jakieś zajęcia fitness i zdrowa dieta i będzie super. A co do kolegi no to cóż... Może on jest w Tobie nieszczęśliwe zakochany i nie potrafi sobie poradzić? Może ma niewyparzony język i się z Ciebie nabijał po prostu? Przyjaźń damsko-meska nie istnieje, olej chama. Jakiś chirurg na grube kości? :D nie ma czegoś takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania krwi - limfocyty i neutrofile

Następny temat

Niskie libido i niska erekcja

WHEY premium