SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie na ławce skośnej

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój problem polega na tym, że podczas wyciskania sztangi na ławce skośnej głową w górę nie mogę w 100% wykonać serii, ponieważ pod koniec każdej mam rozrywający ból w okolicach tylnych aktonów naramiennych i gdy próbuje wycisnąć do końca, ręka nie prostuje się jakby brakowało jakiegoś mięśnia. Nie są to jakieś duże obciążenia, nie mam też dysproporcji klata-barki, robię solidną rozgrzewkę przed ćwiczeniem i to na pewno nie przetrenowanie, więc co?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok, zobaczę jutro jak będzie z hantelkami i napisze jak coś, myślałem o lekarzu ale stwierdziłem, że to nic wielkiego, że może jakoś minie ale jednak nie

nie, staram się izolować jak najbardziej klatkę bez dodatkowych napięć

około 30-40 stopni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 370 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5425
ankieta :x od kiedy bole ?

Garda na Wszystko i Wszystko Na Garde

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
około 4 tyg temu, po czym zrobiłem tydzień przerwy, bo myślałem, że to przetrenowanie, ale niestety nie pomogło, dlatego dalej ćwiczę, lecz ze znacznie mniejszym obciążeniem ale ból nie ustępuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 370 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5425
maśc kup moe jakąś ? co z ankietą ?

Garda na Wszystko i Wszystko Na Garde

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
wklej ankietę. Ciekawy przypadek, szczerze to sam jestem ciekawy co to może być, przy innych ćwiczeniach bark boli ?? bo z wyciskaniem na barki ?? Próbowałeś zamienić sztangę na hantelki? jak wtedy mięśnie pracują?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Płeć : Mężczyzna

Wiek : 17

Waga : 87

Wzrost : 183

Cel treningowy : masa

Staż treningowy na słowni : 7 miesięcy

Uprawiane inne sporty : nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : sztanga/sztangielki ławka z regulacją

Dieta : staram się jeść produkty bogate w białko

Przeciwskazania medyczne : brak

Zażywane suplementy : brak



co do maści: niektórzy odradzali ze względu na staw barkowy ale zaryzykowałem i najpierw smarowałem maścią rozgrzewającą później chłodzącą i innymi żelami ale nic nie pomogło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
co z innymi ćwiczeniami o które pytałem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 370 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5425
moze do lekarza?;] btw orientuje sie ktos jaktrenowac zeby była zylka na bicepsie?:)

Garda na Wszystko i Wszystko Na Garde

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bark nie boli ani przy wyciskaniu na barki ani przy podciąganiu sztangi wzdłuż tułowia, hantelkami nie próbowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 370 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5425
hantle moze odciązą ale w sumie wiekszy zakres ruchu

Garda na Wszystko i Wszystko Na Garde

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fokusek: hantelka w podporze o kolano i modlitewnik mogą ładnie wymodelować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy podciąganiu się na drążku.

Następny temat

Pytanie o Plan

WHEY premium