SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie "3x3"

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez p-aR-ker z działu Strongman.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250


Jest to program siłowy , jednak nie typowy dla wyciskaczy. Z pewnościa daje siłę ale nie jest to program do zastosowania przed zawodami.
Treningi w I- w poniedziałek II- w piątek. Do tego normalny program kulturystyczny 1 grupa mięśniowa raz w tygodniu.
Pn Trening I + pompki na poręczach
Wt Nogi

Czw Grzbiet, bicepsy
Pt Trening II
Można zastosować inny podział.


Power comes from God.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250


.

Power comes from God.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250


Druga cześć Treningu II

Power comes from God.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Cięzary obliczone dla CM 140-150, celem jest wykonanie 2 x 3 powt. na cieżarze 140 kg.

Power comes from God.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Czy nie zauważyłeś, Kingeri, że ludzie przychodzą tu żeby sobie pogadać, a nie łyknąć dawkę solidnej wiedzy? Jak myślisz - ilu wykorzytuje poznane tutaj prawdy o treningu trójbojowym? Trzeba chyba będzie zrobić ankietę, bo jestem tego ciekawy...

A ja daję ci wirtualnego soga!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Nawet jeżeli choć jeden skorzysta to będzie dobrze.
Ja lubię wyszukiwać ciekawe metody treningowe- takie hobby. Lubię też trenować- takie hobby po prostu. Na razie pomagam troche, tym którzy chcą słuchać na siłowni...
Ciekawe jak np. program Szamana zmienił sie w legendę, a inne metody treningowe wypróbowane przez mistrzów przeszły bez echa? W sportach siłowych nie ma cudów tylko trening i wspomaganie

Power comes from God.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Skorzysta więcej osób niż jedna. To jasne! Tak jak sporo osób chodzi na siłownię jak do kawiarenki, tak i tutaj chcą sobie pogadać i wyluzować się! Ale niektórzy, z poważnym podejściem, skorzystają z tego. Ja również zawsze na to liczę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3343
No ja naprzykład śledze Kingeri Twoje wypowiedzi, a nastepnie sam dla siebie kombinuje z moją wiedzą, a także przekazuje informacje o stronie z treningiem moim znajomym którzy w tym siedzą. Tak że DOBRA ROBOTA!!!

REZYDENT MAFII STRONG MAN NA KUJAWSKO-POMORSKIE!

"TRENING SIŁOWY - SPOSÓB NA ŻYCIE!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4337
Hey chlopaki,

Jesli zaczniecie sie zastanawiac czy warto czy tez nie, a moze co gorsze przestaniecie zalaczac jakies inteligentne posty to JA SIE Z TAD WYPISUJE!!! Wlasciwie to troche nie fair . . . jestem troche jak ten pasozyt czytajacy wszystko co lepsze a niedajacy wiele... Cóz, niewiele mam ostatnio czasu na produkcje oraz dzielenie sie tym co wiem... no ale postaram sie troche zmienic w przyszlosci ;)

Tak w podsumowaniu, wydaje mi sie ze wlasnie warto wysylac ciekawostki, inne treningi, "historie sukcesów" czyli jak np udalo mi sie poprawic wynik o xx kg w xx tygodni, czy powrócic do wyciskania/przysiadow/ciagow/cwiczenia po przesranej kontuzji tego czy tamtego.... + moze jak zapobiegac typowym kontuzja adeptow silowni oraz TS (barki, stozki rotatorow, grzbiet itd itp) a dalej coz robic jak juz sie przydaza, jak wtedy cwiczyc...

to tak aby "podtrzymac was na duchu" abyscie nawet nie rozwazali ogranicania sie do odpowiedzi na czesto (nie oszukujmy sie) lekko banalne pytanka.
Tez mi sie wydaje ze nie ma wsrod forumowiczow zbyt wielu zawodnikow a raczej spora ilosc roznego rodaju pasjonatow, no ale nawet poprzez "edukowanie" tej drobnej rzeszy ludkow ktorzy zajmuja sie instruktarzem, trenowaniem innych czy samych siebie (oni tez trenuja z innymi, ucza sie jeden od drugiego) aby wlasnie w ten sposob przyczynic sie do szerzenia jakiejs wiedzy i co chybanajwazniejsze walki z silowniowa ciemnota, glupota i zacofaniem.
Wiec chlopy.... slac wszystko co ma "rece i nogi"... jesli sa pod tym kolejne posty to znaczy ze ktos to przeczytal.
(ja tam sobie przy jakiejs tam okazji jakies wykresiki oraz niektore posty zapisalem. Mam nadzieje ze znajde takich jeszcze duzo w przyszlosci!
Z mojej strony tez postaram sie dorzucic cos wartego czytania.

Pozdrawiam,




DO NOT just TRY, DO IT!

Bronek Włodarczyk
Trener Podnoszenia Ciężarów, Trener Kulturystyki
"Squats are better than Supplements" - Przysiady sa lepsze niz suplementy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4337
+ sog dla kingeri . . . za post & dzielenie tego samego hobby!

pozdrawiam,




DO NOT just TRY, DO IT!

Bronek Włodarczyk
Trener Podnoszenia Ciężarów, Trener Kulturystyki
"Squats are better than Supplements" - Przysiady sa lepsze niz suplementy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8670
ja mogę przepisać swój program trengowy żywcem z zeszytu, od stycznia tego roku
ale o co w nim chodzi tego nie wiem, trener kazali to robie




POJEDYNEK TYTANÓW W LEGNICY:https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90229 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MISTRZOSTWA EUROPY STRONG MAN JUŻ W SOBOTĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

Eliminacje Spartakus

WHEY premium