SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wycinka z koniem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mnie alkohol nieco zdrowie zwalil picie rok bez umiaru przy niedoczynnosci tarczycy dosyc ciezkiej i teraz mam duzo objawow na drugi dzien jakby jakies objawy abstynencyjne czasem lęk mnie chwyta bez powodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1032
Ja juz sie wycwiczylem, jak pije to nie jem i koniec kropka. A zdarza sie wypic pare piwek i zjarac pare lolkow to wtedy dopiero poziom hard jak gastro dopada haha. Wlasnie mi sie szaszlyczki pieka ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19248
Co to za teorie że jesli sie pije to sie nie je ? Koniu twoj dzial a ty cos takiego tolerujesz? A moze od ciebie wyszlo w takim razie sie nie dziwie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1032
Mialem na mysli, ze nie jem niczego spoza diety. Wieczorem wrzuce zdj szaszlykow, bo wyszly zaj**iscie. Narazie chce wrzucic zdjecia sprzed rozpoczecia, ale cos nie moge...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19248
rozumiem, chodzi zapewne o smieciowe zarcie typu fast foody, chipsy slodycze. pozdrawiam i powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
MaTFiL
Co to za teorie że jesli sie pije to sie nie je ? Koniu twoj dzial a ty cos takiego tolerujesz? A moze od ciebie wyszlo w takim razie sie nie dziwie.


tak w trakcie picia nie zalecam jedzenia, 2-3godziny przed piciem normalny posiłek, w trakcie nic, po powrocie do domu owoce.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Koniu151
MaTFiL
Co to za teorie że jesli sie pije to sie nie je ? Koniu twoj dzial a ty cos takiego tolerujesz? A moze od ciebie wyszlo w takim razie sie nie dziwie.


tak w trakcie picia nie zalecam jedzenia, 2-3godziny przed piciem normalny posiłek, w trakcie nic, po powrocie do domu owoce.

niestety....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Jak już taki temat, to się podłączę ...

1 piwo lepiej machnąć w dzień wolny od treningu i na drugi dzień iść na trening, czy na odwrót. W dzień treningowy, a na drugi dzień regeneracja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
jak jedno, to najlepiej po treningu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
Przed czy po posiłku??

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny, 80kg

Następny temat

problem z zastojem

WHEY premium