SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z wycinką, gdzie polełniam błąd?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 448
Witam, muszę w końcu zwrócić się do was o poradę, gdyż drugi rok pod rząd pojawia się u mnie ten sam problem i nie wiem za bardzo jak go zwalczyć... Otóż, trzymam praktycznie idealnie dietę którą sobie ułożyłem, ważę 80 kg, przy wzroście 182 cm, zszedłem do tej wagi z 84 kg które wbiłem w zimę. Moje zapotrzebowanie kcal przy 4 treningach silowych i 4 areobowych wyszło mi 3303 kcal. Dotychczas byłem na takiej diecie: (1 zdjęcie)
Głównie chodzi mi o idealne wyrzeźbienie brzucha, i nie chciał bym zejść niżej z wagi niż 78 kg, ogólnie 80 już jest dla mnie maławo, ale znośnie. Tutaj wrzucam zdjecie mojej obecnej diety (zdjecie 2) i brzucha przy dość dobrym świetle i mocnej napince... (zdjecie 3)

Biore jeszcze jabczan treca cm3. I pije isolat na noc gdyż brak funduszy na białko kazeinowe a twarogów nie cierpię ;)
Proszę o pomoc i wskazanie błędów. Wydaje mi się iż błędem była zbyt duża dawka węgli w pierwszej diecie, obecnie jest ich ok 3-3,5 na kg masy ciała, i nie wiem czy wciąż nie za duzo...

Pozdrawiam










Zmieniony przez - Damian89pce w dniu 2014-06-19 15:13:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1311
Moim skromnym zdaniem to bład jest podstawowy. Za duza ilosc wegli w stosunku do bialek. Tam masz az 380g W. Proporcje na redukcji stanowia 30B/50W/20T albo 40B/40W/20T. Poza tym ilosc tluszczy tez wydaje sie za duza gdyz ja przy moich 106kg (od 2 miesiecy na redukcji) mam 73g T

Zmieniony przez - TrekPl20 w dniu 2014-06-19 22:48:21

Zmieniony przez - TrekPl20 w dniu 2014-06-19 22:49:26

NIech masa będzie z wami....!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
po sylwetce widać ze lajkiem juz raczej nie jestes.. ja bedac na Twoim miejscu, moze pokombinowałbym troche.. poczytaj o diecie VLCD, robi sie na tym mega progres jezeli chodzi o redukcje.. szybkie efekty, tylko trzeba mieć dobrą psyche i na początku ogarniac ssanie w zoladku.. ale efekty sa naprawde dobre i jak sie dobrze wyjdzie to nie ma efektów jojo, szybkiego powrotu do dawnej wagi itp.. sam stosowalem i moge polecic ;) w skrócie chodzi o to ze jesz praktycznie samo białko, tluszcze i wegle na poziomie max. 30g dziennie

Zmieniony przez - NoIzZeR w dniu 2014-06-20 00:51:21

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 448
TrekPl20
Moim skromnym zdaniem to bład jest podstawowy. Za duza ilosc wegli w stosunku do bialek. Tam masz az 380g W. Proporcje na redukcji stanowia 30B/50W/20T albo 40B/40W/20T. Poza tym ilosc tluszczy tez wydaje sie za duza gdyz ja przy moich 106kg (od 2 miesiecy na redukcji) mam 73g T

Zmieniony przez - TrekPl20 w dniu 2014-06-19 22:48:21

Zmieniony przez - TrekPl20 w dniu 2014-06-19 22:49:26


W tej nowej diecie (Zdjęcie 2) miałem już 100 węgli mniej, ale postarałem sie dobić do tych twoich proporcji B do W i T i jeszcze ściąłem węgli. Teraz Białka mam ok 210g W: 230 T: 78. Zobacze po 2 tygodniach czy brzuch zacznie się zmieniać, jak nie utnę jeszcze węgle.

NoIzZeR - poczytałem, jest to dobra dieta, tylko oscyluje ona w granicach 800 kcal, i praktycznie nie posiada Węgli, raz był bym chyba jak trup bez mocy xD dwa, chyba schudł bym za bardzo ? a tego nie chce ;)

Dieta po zmianie:





Zmieniony przez - Damian89pce w dniu 2014-06-20 10:04:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
Damian, ja przy vlcd jadłem ok. 1200kcal (przy aerobach spalalem ok. 300) miesa prawie w ogole nie polecialo, wiadomo czlowiek praktycznie momentalnie staje sie plaski bo wyplukuje sie woda i glikogen, przez pare dni straszne ssanie w zoladku, ale potem samopoczucie zaj**iste, ja sie lepiej czulem pozniej jak na diecie zbilansowanej.. ale fakt, na innego inaczej dziala i niektorzy czuje sie bardzo zle na tej diecie.. mi przez 4tyg. waga zleciala z 85 na ok. 78kg, -7cm w pasie mniej, w lapie tylko -1cm .. wstawilbym fotke, ale nie o to tutaj chodzi, roznica jest jak na taki okres czasu jest b.duza

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do sprawdzenia na mase

Następny temat

Jazda na rowerze

WHEY premium