SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybory moderatorów działu SUPLEMENTACJA

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8974

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
ale sie wczuwasz ...

"maly" termitek

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 12147 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 206608
Ja proponuję Wariata4




Mój cień wygląda lepiej ode mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Tia, straszną wczutkę łapiecie

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Hmm ... widze, ze MAKU nie cieszy sie tu zbyt duza popularnoscia. No coz ... jezeli Go juz wywalicie, to chetnie bym Go widzial w roli czwartego (czy to wogole mozliwe?) moda dzialu Doping.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SONBATY wiadomo

Nominuje Keska wyjścia

Wybieram BULMASTIFA, jeśli by nie dał sie namówić to Zwierz, Redrum, Maku może zostać tylko niech częściej radzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SONBATY wiadomo

Nominuje Keska do wyjścia

Wybieram BULMASTIFA, jeśli by nie dał sie namówić to Zwierz, Redrum, Maku może zostać tylko niech częściej radzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
BŁĘDEM TO JESTES TY WARIAT i to ty rozpoczołes całe te zamieszanie szczerze ci powiem teraz Rzebym ja tylko mogl to bym cie zabanował odrazu !!!!

Moderator gierów komputerowych
* Wrogów trzeba niszczyć -=PLACEK=-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kesiek ma zostac , a ty wariat daj sobie spokoj z ta krucjata ( tu chodzi o keska ) >>> idz potrenowac !

... then can by only one ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1346 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11109
bezsens
Wariat4 nie panosz sie tak bardzo . Bo pooki co to cie tolerujemy.
a pozatym dlaczego piszesz po ludziach z SFD i namawiasz ich do glosowania przeciwko Keskowi ??? twooj Honor pozwala na to zeby sie prosic o pomoc?

BAN DLA WARIATA

KESIEK ZOSTAJE

to jest moje zdanie

pozdroovka Puff
Moderator dzialu UDERZANE Forum www.sfd.pl

www.dudi.pl
www.dudi.com.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
imho kesiek w dziale suplementacja nie powiniem byc modem ,chyba zeby poprawil swoją pisownie (za hooja zrozumiec nie moge co on pisze ,czytam po 10 razy text i dalej nie rozumie) oraz przestanie zachowywac sie jak dziecko- wyzywanie kogos i jechanie po nim nie przystoi mederatorowi
Modem suplementacji wg. mnie moglby zostac sonbaty i bulm. ,po co 4 modow na taki dzial?

HARDCORE PRIDE!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Genialny nowy dzial

Następny temat

Kolega BULMASTIF

WHEY premium