SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybory moderatorów działu SUPLEMENTACJA

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8979

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Autoryzowana czy nie ale głosy były szczere i jest ich sporo. Po co głosować kolejny raz, masz jakiś obraz sympati i uznania w dziale. Wybacz ale twoje rozumowanie jest dla mnie czasami lekko nie jasne

Jeśli moja wypowiedz Ci pomogła, prosze zagłosuj na Naszego nowego moderatora Zwierza

Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2002-09-07 03:28:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co z moim pomysłem żeby sam sonbaty moderował? uważam że wystarczy w zupełności. postawmy na jakość , nie na ilość



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali niepotrafią skakać ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Tez bym to poparl, nie bywam za czesto w suplementacjii, ale widze ze sonbaty odpisuje na kazdego posta. Wiec moze sam sonbaty, a ewentualnie za jakis czas dodamy kogos (jak sie objawi ktos o wystarczajacej wiedzy). Obecna sytuacja moze tylko wywolac wiecej klotni, wiec moze ani kesieo i maku (troche za rzadko sie udziela jak dla mnie), ani redrum, zwierz, bulmastif... .

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Bul - o co chodzi z tą ankietą ?
Nic nie rozumię ?
Prosiłem o jakąś ankietę ???
Chyba jestem nie w temacie.

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=39385

Wystarczy faktycznie Son, a w razie nieobecnośći doskonale zastępuje go Zwierz
Co do mojej osoby wielkokrotnie mówiłem, ze mam to w "nosie"

Jeśli moja wypowiedz Ci pomogła, prosze zagłosuj na Naszego nowego moderatora Zwierza

Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2002-09-07 18:18:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A moze dla zgody obok Sona dodatkowy dział przyjmie Pit, stały bywalec suplementacji

Jeśli moja wypowiedz Ci pomogła, prosze zagłosuj na Naszego nowego moderatora Zwierza

Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2002-09-07 18:22:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Rzeczywiście - nie wiedziałem o jaka ankietę chodzi.
Ja po raz kolejny popieram kandydaturę Zwierza na moderatora naszego kochanego działu jakim jest suplementacja.

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo interesuje mnie fakt, ze wynik tego tajnego głosowania jest zupełnie inny niz podpisane wypowiedzi.

Jeśli moja wypowiedz Ci pomogła, prosze zagłosuj na Naszego nowego moderatora Zwierza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czemu tak mało ludzi głosuje?!

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Jakby ten post byl w dziale suplementacja to byloby wiecej glosow. Ale z drugiej strony moglyby sie tam wypowiadac nowe osoby ktore sa pierwszy raz na forum.

BTW - do osobnika ktory pisal na koncu pierwszej strony o tym by nie wypowiadaly sie osoby nie piszace w suplementacji: To ze np. ja tam nie pisze to odrazu oznacza ze tego nie czytam od deski do deski i swojego zdania nie mam?

Grzegorz.
Wasz unizony moderator Sztuk Walk i Gier Komputerowych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Genialny nowy dzial

Następny temat

Kolega BULMASTIF

WHEY premium