SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybór celu treningowego

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 17 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 238
Siemka mam 17 lat 180 wzrostu ogolnie jestem po reduckji (-34kg) waga aktualna około 77-76 okolo od maja tamtego roku bylem na redukcji w grudniu zakonczylem redukcje, ale probowalem powrocic do dobrej passy (poniewaz troche smalcu dostalo) ale niestety sie nie udaje posiadam około 16%~15% bf i mam w pomysle zacząć masować żeby miedzy innymi psychicznie odpocząć od redukcji i za jakies 2-3 miesiące powrócic na nowo











Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21551 Napisanych postów 30785 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870465
Od jakiego czasu znowu jesteś na redukcji? Ile aktualnie masz kalorii? Jak wygląda Twoja aktywność? Chwilowy powrót na dodatni bilans jest często dobrym rozwiązaniem, pozwalającym dalej ruszyć mocniej z redukcją. Jednak musisz podać więcej informacji o sobie. Sam poziom tłuszczu nie jest jakiś wysoki, choć ja osobiście próbowałbym to jeszcze dociąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 17 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 238
Od miesiąca początkowo siedziałem na 2200 teraz zszedłem na niższe kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33125 Napisanych postów 23198 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278126
Odpocznij od redukcji +- 2-3 tygodnie i redukuj dalej bo na mase to jeszcze za wczesnie i warto by było dopalić więcej


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2023-05-16 07:02:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21551 Napisanych postów 30785 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870465
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6270 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Poziom tkanki tłuszczowej jest powyżej 15 procent i torchę jeszcze zostało jej do zredukowania, aby myśleć o budowaniu dobrej jakości mięśni. W sytuacji jednak, gdy jesteś już długo na ujmenym bilansie energetycznym, Zdecydowanie warto wejść na zerowy bilans kaloryczny lub nawet lekki plus, przynajmniej na 2-4 tygodnie i dopiero wtedy rozpocząć kolejny cykl treningowy pod kątem redukcji tkanki tłuszczowej.

https://www.sfd.pl/Body_fat__znaczenie_w_budowaniu_masy_mięśniowej-t1132868.html
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2511 Napisanych postów 2358 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 77161
Tłusty nie jesteś ale mysle ze, warto by było jeszcze troche mocniej to popchnąć i wyredukowal mocnej. To okres masowy wtedy miał bys znacznie dłuższy i bardziej „owocny” oraz przy następnej redukcji miał bys mniej roboty, jeśli mase oczywiście z głowa poprowadzisz(mam tu na myśli bez świnio-masy”)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6270 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Co masz na myśli, że od stycznia próbujesz powrócić do dobrej passy, ale niestety się nie udaje? W jakim sensie nie udaje się to Tobie? Od tego czasu minęło już, pół roku i nie przykładasz się do diety, treningu? Czy nie widzisz efektów pod kątem kształtowania sylwetki? Opisz z czego to dokładnie wynika. Jak zmieniały się obwody ciała mierzone co jeden/dwa tygodnie rano na na przestrzeni tych miesięcy. Zdecydowanie warto zastanowić się nad tym, z czego wynika opisany przez Ciebie problem i wprowadzić zmiany.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koktajle do pracy

Następny temat

Spalacz tłuszczu - jaki wybrać?

WHEY premium