SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybór ławeczki dla początkującego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 28 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 106
Cześć, ćwiczyłem kiedyś około rok w domu z hantlami itp ćwiczyłem również sztuki walki. Obecnie chciałem wrócić do treningów, jednak nie mam blisko siebie fajnej siłowni i budżetu na dojazdy do niej oraz czasu. Dlatego chciałbym podziałać coś w domu (szczególnie brzuch oraz barki)
Co myślicie o czymś takim na początek ?

Czy może lepiej samą ławeczkę a hantle dokupić ? Czy oprócz rozpiętek wyciskania i nóg coś można pokombinować na takiej ławeczce ?

Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2013-09-10 12:19:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Unikaj tego typu ławek z rozpiętkami. Zaglądnij do działu marbo/kelton i przeglądnij ich oferty.

Zmieniony przez - Viren w dniu 2013-09-09 22:55:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
kup oddzielnie ławke i stojaki ;) i najlepiej spawane a nie skrecane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Proszę przeczytać regulamin na forum - zakaz linków , następnym razem skasuje cały temat .

Tego rodzaju pytania w dziale o siłowni po siłowni .

pozdrawiam .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po cyklu

Następny temat

FBW 3 razy w tygodniu z priorytetem?

WHEY premium