SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystko o prohormonach.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 74880

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159021
VLAD.IV ph jeszcze nie kupowalem wogole bo to bedzie moj 1 cykl to jeszcze nie wiem gdzie kupie:) ale po wakacjach powinienem miec doplywy kasy:) to moze kupie tego mirabola myslalem ze jest drozszy ,jak bys mogl jeszcze rozpisz jego branie do cyklu tego super one+ 6 tyg.
Aha 2 paczek mirabola rozpisz.
Z gory dzieki.

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
po prostu bierzesz możliwie długo stałą dawkę 400mg dziennie... najlepiej zaczynając od 2 tygodnia cyklu

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159021
Mirabol: 2 opak.
1 tydz.---brak
2 tydz.- 4 dziennie--400mg
3 tydz.- 4 dziennie
4 tydz.- 4 dziennie
5 tydz.- 4 dziennie
6 tydz.- a tutaj dodam juz tt i zma,ale skoncze mirabola(znaczy jeszcze na w pon. i wt wezme a pozniej sie skonczy:) mirabol
I wszystkie 6 tyg. super one+
czy moze robic jakas piramidke tego mirabola???


<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Masz za mało tego na piramidkę.... podaje się zwykle jako minimalną skuteczną dawkę od 250-300mg....zatem lepiej rozciągnąć to co masz na 4 tygodnie niż na początku brać dawki nieskuteczne a potem dowalić z większą ideałem do tego cyklu byłby taki układ...
1-2/400mg
3-4/600mg
5-6/400mg

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159021
Taki cykl co napisales to wychodz 196 kap. bo kazda ma 100mg tak, czyli tak 3 paczki bym tego mirabola potrzebowal,ale chyba sie skusze ,aha do cyklu tego ph mialem dodac tylko saw palmetto i na koniec tt i zma,ale dodaje tego mirabola to moze juz bedzie trzeba cos wiecej wziasc???

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 271 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19666
Witam
Chce na po wakacjach wziąć pierwszy cykl PH. Zastanawiam się nad ONE+.
Powiedzcie czym się różni ONE+ od Super ONE + i który kupić?
Jak to dawkować (tak jak zaleca prod. Light czy extrem) i na ile mi starczy, ile kupić opakowań?
Dodać coś oprócz Saw Palmetto, TT i ZMA?
Jak brać
PH w stosunku do kreatyny, brać ja po cyklu czy w trakcie dla zwiększenia efektów.
Wchodzę zaraz na zbijanie masy po po zimie i po 2 cyklach z glukozą weszło mi strasznie w boki. Po krea wchodzę na cykl TT + ZMA + therma i po mieś dodaje Gugle Syntraxa i przechodzę na dietę redukcyjną, coś byście dołożyli na zbicie?
Pozdr
No i ostatnie pyt i nie będę was już męczył gdzie można kupić oprócz 1fast400 i bodyb, podajcie gdzie najlepiej.





Zmieniony przez - MM w dniu 2003-06-02 07:18:57

Zmieniony przez - MM w dniu 2003-06-02 07:22:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Ziki.....nor4-AD to najbezpieczniejszy prohormonik....nie aromatyzuje i nie konwertuje w DHT... a wprost przeciwnie....aczkolwiek...ja zawsze jakiś antyaromatyzer dodaję....

członek-mafia.suple.hardcor.pl


Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2003-06-02 10:29:57

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159021
VLAD.IV to dodam tego mirabola 3 paczki,ale nic wiecej juz, thx:)
A co do One+ a Super one+ to jest roznica w dawkach one+ ma mniej 1T a tyle samo 4Ad.polecam super one + mozesz kupic je tutaj http://www.suplementy.net/
A tt i zma dodaj w ost. tyg cyklu,jak to twoj 1 to wydluz go do 6 tg. ten ph sam tak bede robil,a kretke wez po cyklu dla podtrzymania efektow.

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 271 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19666
Tak w ogule to wielkie GRATULACJE, wspaniały temat. Jestem z wami od początku, jeszcze z suplementacji (szkoda że go zdjeli, oglądalność na pewno spadła, ja nie trafił bym na niego jak by był od początku w dop.)

ziki
Dzieki za odp.
Jak zamierzasz dawkować light czy hard i na ile to starcza(kupić jedną czy 2). Co da dołożenie tego Mirabola i czy warto na pierwszy cykl.
Gdzie się najlepiej tym pryskać ( wiem, że w nie owłosione części ciała - co mam się "ogolić"?)
Pozdr



Zmieniony przez - MM w dniu 2003-06-02 22:56:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159021
Nie nie musisz sie golic,najlepiej podobno smarowc wew. strone przedramienia,a na cykl 1 paczka i wydluzyc branie tak do 6 tyg. sam mam tak zrobic zamiar.
Mirabo nie jest tutaj konieczny,ale napewno bede dzieki temu lepsze efekty.

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lipomastia a Ginekomasita ??...

Następny temat

INIEKCJE...PILNE!!!

WHEY premium