SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystko o prohormonach.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 74663

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Żeby napisać delikatnie, to nie wiem, w czym ten kolega siedzi, ale na pewno nie w temacie ph, a powinien siedzieć w szpitalu psychiatrycznym, bo jest niebezpiecznym socjopatą.

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Po pierwsze - bierzesz 1-testosterone THP Ether w dawce 500mg dziennie - człowieku, skuteczna dawka to już 100mg, 200 to hardcore, a Ty bierzesz 500??????? Po drugie - łączysz to z 5AA nie ma chyba gorszej głupoty, masz jeszcze jakieś włosy????? Są prostsze sposoby zabijania się... to co napisałeś to jakiś horror klasy C... przerwij ten cykl i nie rób głupot!!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dawki destrukcyjne jak i połączenie
W takiej sytuacji sadze ze 200szt mety da mniejsze skutki uboczne
A i koszta pewnie ze 3000 zł Poczytaj kolego art od początku i pomyśł odrobine

członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to co ja mam teraz zrobić, przerwać czy dawki zmniejszyć, sam nie wiem, tyle tego kupiłem. Co mi będzie po tym co wziąłem???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Zrób tak...odstaw to co zacząłeś....weź dokup 1,4 andro...albo 4-AD..nie wiem na czym Ci zależy... masa czy rzeźba... odczekaj z miesiąc co najmniej biorąc TT i potem możesz zacząć cykl który nie będzie tak śmiercionośny...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
o kurde...

Pozdrawiam - Leniwy SiWy
Doradca w dziale: "TRENING"
----------------------------
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiecej masz kasy niz rozumu ( ten co Ci doradzil )


------------------------
Supnet
http://www.suplementy.net
zarejstruj sie za darmo i wygraj suplementy.
wiecej informacji:
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=86659
------------------------
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
Dzieki VLAD za adres - swietny sklep, a Ty Supnet szkoda ze nie odpowiedziales na mojego mejla. widze ze interesujesz sie klientem tylko do momentu zamowienia. Szkoda ze tak.

To, że przyszło nam żyć w Wieku Niepokoju, jest w głównej mierze wynikiem prób sprostania dzisiejszym wyzwaniom za pomocą wczorajszych narzędzi. - Marshall McLuhan

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakiego maila ???
nic nie dostalem...

mailem kilka dni temu problemy z komputerem ??
ale wszystko powinno byc na serwerze ,
chociaz z tym nic nie wiadomo ... :(

caly weekend baza mysql nie dziala :(
------------------------
Supnet
http://www.suplementy.net
zarejstruj sie za darmo i wygraj suplementy.
wiecej informacji:
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=86659
------------------------

Zmieniony przez - Supnet w dniu 2003-05-25 23:10:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na poczatku wielkie dzieki vlad , bul, ronin za rady cykle i wogole ...:)
zamowilem sprzet pewnie bedzie jakos w tygodniu i przez najblizsze 2 tyg niepojawie sie na forum tylko bede ciezko cisnac graty heheh...
ogolnie zestaw II okazal sie tanszy niz przypuszczalem ..1fast jak najbardziej hehe
dzieki..

zyc szybko ale intensywnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lipomastia a Ginekomasita ??...

Następny temat

INIEKCJE...PILNE!!!

WHEY premium