SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystko o prohormonach.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 74548

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
A tak wogóle Yeachbunny to z czym chcesz zrobić ten cykl oprócz tego 1-T bo jak masa....to nie kupuj 1-t tylko tak jak Ziki 1-AD z 4-AD by Ergopharm .... naprawdę jeżeli te 20-30 dolarów stanowi dla Ciebie duża różnicę to nie ma co się spinać...bez przesady

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 100163
Planuje 1-t z 1,4 andro tak jakos przez minimum 6 tyg po 300-400mg/dzien 1-t(jesli ether) i 600mg/dzien 1,4andro. A ze ilosci sa takie w miare wiec szukam tanich, wydajnych opakowan .
Ps. yeahbunny - czytaj j.ebany .i moze byc z malej bo ladniej wyglada
Pozdrawiam.

Tea who you yeahbunny scotch me :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajanie chłopaki przeczytałem cały ten wasz spór od dechy do dech i muszę powiedzieć że tak mi nakręciliści w głowie że zgłupiałem.
Chciałbym zastosować cykl który był zaproponowany jako drugi ale się zastanawiam. Może pytanie do bardziej was doświadczonych coś mi pomoże zrobić. Słuchajcie potrzebuję ustawić jakić cykl może być 6-8 tygodni tak by nabrać i poprawić jakość mięśnia , raczej na wytrzymałość, siłę i poprawę definicji i zrucenie jak najwiekszej ilości sadła nie mam go zbyd dużo ale na tyle że jest co gubić.
Prośba do Bulla lub Vlada o ułożenie jakiegoś cyklu z prohormonów i dodatków nie mówię o podstawowych rzeczach jak amino witaminy białko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Najbezpieczniej to cykl nor4-AD z 1,4 andro...na koniec cyklu 5AA (najlepiej 3-alfa)...rozpiska gdzieś była ale ja powtórzę to co niedawno sam skończyłem...
1-2/nor4-AD 400mg 1,4 andro 400mg
3-6/nor4-AD 600mg 1,4 andro 600mg
7/1,4andro 400mg 5AA 200mg
8/5AA 200 mg
Albo podobny cykl rozpisany pięknie przez Ronina chyba na 1 stronie zawierający 1-T zamiast nora....w połowie cyklu wrzucasz antyaromat najlepiej 4-hydroxyandrostendione -np Aroma Zap....cały cykl saw palmetto...od połowy cyklu TT i ZMA...po cyklu najlepiej jeszcze 20 dni androstentrione i tyle

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3817
a jak bierzecie aroma zap (1 do 3 z posiłkiem) jak piszą na opakowaniu czy inaczej ,ile saw , ile tt dziennie

więcej dodać niż ująć

więcej dodać niż ująć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Aroma....tak jak na opakowaniu...saw 320 mg w dwóch dawkach...TT...nie mniej niż 3g 45%, a jak mocniejszy (60, 70, 80) to tak jak producent zaleca

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
vladek dostales maila ? LOL



##################
#Barlinek Rulezzz#
##################

Ajsowy

Laugh out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Dostałem ale jak nie masz nic przeciwko to odpiszę tutaj bo mi się skrzynka coś sp..ła - odpowiedz czy chcesz info tu

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
ok moze byc tu LOL



##################
#Barlinek Rulezzz#
##################

Ajsowy

Laugh out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
W Twoim przypadku cykl 1-AD z 4-AD rzopisany na pierwszej sstronie przez Ronina....nic lepszego i tańszego się nie wymyśli..

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lipomastia a Ginekomasita ??...

Następny temat

INIEKCJE...PILNE!!!

WHEY premium