SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystko o prohormonach.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 74565

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Człowieku!!!!!!!!!!! Zrozum... ONE+ to nie nazwa nowego prohormonu...to nie jest jakiś 1-ONExy18-betaONE ONE+ to nazwa handlowa stacka w kremie zawierająego połączenie 1-T i 4-AD... i jest masa odmian w kapsułkach (nie tabletkach) takich firm jak Syntrax, Molecular N, Nutrex, SAN, Ergopharm...itp. do wyboru do koloru... kapsułki to nie rewolucja i nie musisz czekać aż wyprodukuje je Avant Labs

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra kumam


Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam. Ten tylko wejdzie do Doliny Krzemowej, kto dwóm lamerom sprzeda trzy kopie Windowsa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Takie pytanko...ma ktoś jakieś sprawdzone źródło dla skutecznej dawki 4-AD w wersji THP Ether...bo wg. moich notatek to 150-300mg...ale nie zapisałem sobie źródła i chcę sprawdzić, czy macie taką samą ilość....

członek-mafia.suple.hardcor.pl


Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2003-05-21 17:02:31

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witka mam pytanko w sprawie ph :) he
ogolnie jestem laikiem w tych sprawach ale koleszka ze stanow przyslal mi w paczce pare gadzetow co ma mi pomoc w budowie wlokien szybko kurczliwych poprawic sile skurczu miesni etc.... giercze w basket i chce dociagnac dostawke do 100 cm !?!. teraz podaje nazwy gadzetow od zioma z za oceanu:
"androbolic" kaizena[sklad piekny z tego co widze:)],hgh-ph pbl'a [sklad tez niczego sobie .

teraz moje pytanko; co do tego brac ??,dobry kopniak??,jak najlepiej lykac??,co z wloknami szybko kurczliwymi i ich sile po tym scierwie hehe??

sport to zdrowie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
androbolic- stary i w miare bezpieczny ph ( z racji zawartych zabespieczen)
Minimalna skuteczna dawka 6 szt dziennie, efekty na samym androboliku raczej mierne
Jest to stara generacja ph, antyk z małymi dawkami
Kolejny preparat niby buzer hormonu wzrostu- nieprawdziwe czary

członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale to niby jakis new androbolic!? ,pliz co do tego lyknac cos co bys polecil a ja zebym polecial wyzej nad obrecz??

sport to zdrowie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
VLAD .. co ty chcesz na lato soe woda zalać ... co do skutecznych dawek 4-androstenediol tetrahydropyranyl (THP ether) .. to bym sie skłaniał do ilosci max w peak's na poziomie 300 mg ... ale to juz moze skonczyc sie włąsnie zalaniem sie woda ...

członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Nieeee... Redrum...to nie na lato.... tylko... już szykuję rozpiski na zimę i mam taki bajerek jak tetrabol extreme i jakieś sensowne dawki ustalam....



członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
A co do Androboliców i innych badziewi to - prohormony należy kupować z firm, które się w tym specjalizują, a nie mają tylko wrzucone na przyczepkę jakiś stacki dla wzbogacenia oferty

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to pomozcie wykorzystac laikowi tego androbolica i dodajcie cos od siebie cos konkretnego na sile i wytrzymalosc musze przeskoczyc granice 100 cm pliz hilfe moze to jakis mierny stuff ale szkoda go wyrzucic wiec mozna cos dodac i zpotegowac aight?????????.
pomocy z jakims dobrym cyklem..

sport to zdrowie???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lipomastia a Ginekomasita ??...

Następny temat

INIEKCJE...PILNE!!!

WHEY premium