SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystko o prohormonach.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 74539

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
Witam!! w niedziele zakonczylem cykl one+. dzis rano obudzilem sie z wysypka w miejscach, w ktorych najczesciej wsmarowywalem. z godziny na godzine ta wysypka robila sie coraz powazniejsza i teraz siedzie i prawie wyje z bolu. przeklety wcierany specyfik!! czy mieliscie juz do czynienia z podobna sytuacja i prosba wielka: co moge zrobic zeby to minelo, albo chociaz bol zelzal. jutro ide z tym do lekarza ale dzis jest jeszcze cala noc.

To, że przyszło nam żyć w Wieku Niepokoju, jest w głównej mierze wynikiem prób sprostania dzisiejszym wyzwaniom za pomocą wczorajszych narzędzi. - Marshall McLuhan

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
WILLHELM a ja mam zamiar to brac,a napisz mi jeszcze jak smarowales raczke to dlugo ten zel czy krem zostawal na raczce czy szybko sie wchlanial???
A jak efekty???

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
Efekty niczego sobie, choc spodziewalem sie ciut lepszych, napisze dokladnie wszystko jak bede mogl normalnie funkcjonowac. Ta pieprz*** wysypka doprowadza mnie dzis do szału a naprawde trudno mnie wyprowadzic z rownowagi.
Pozdrawiam!

To, że przyszło nam żyć w Wieku Niepokoju, jest w głównej mierze wynikiem prób sprostania dzisiejszym wyzwaniom za pomocą wczorajszych narzędzi. - Marshall McLuhan

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Ok czekam na odp. jak bedziesz w stanie pisac:)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3293
Ja też zawsze miałem swego czasu dylemat co wybrac prohormony czy SAA.
Mam 23 lata ćwicze od ponad 3 lat i brałem jedno i drugie.
Brałem Nortesten i omało co nie dostałem "Gyno"a przybyło mi 1 kg :(, i brałem 1,5 roku temu cykl z 6 amp. Deci 200mg/2ml przez 6 tygodni(deca z apteki z Grecji, oraz odpowiedni trening i dieta i efekty 6kg na masie (mieśien czysty i dobrej jakości .

Teraz od wrzesnia planuje cykl z Super One +
Mam juz wszystkie specyfiki, taki jak Saw Palmetto, M - Biotestu, oraz sam Super One+, oraz TT i ZMA.
Tylko cały czas nie jest przekonany czy nie zamienić to znoau na cykl z Deca i najwyżej dołożyć Winstrol w lightowy dawkach oczywiście.
Towar mam pewny, igły sie nie boje.
I nie wiem co zrobić :(

W sumie boje się tego prepartau Super One+, bo ma on silne działanie na skóre i nigdy nie wiadomo co się może zdarzyć.
Posmarowałem raz to zaczerwienie nie znikało przez 3 godziny !!!

Co do Deci,to znowu, nawet w minimalnych dawkach mam pod koniec cyklu tzw. efekt "DECA DICK"
CZy mopżna temu jakoś zaradzić??

Po tych wszystkich wypowiedziach chyba jednak zdecyduje się na SAA
Dużo tansze i pewniejsze.


Czy mozna coś na to poradzić

Pozdrawiam
Milo

Pozdrawiam
Milo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
To nie bedziesz bral tego ph, super one+???
A myslem ze ktos powie mi o efektach:)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34570
Witam!
Czy mozecie napisac cos wiecej o 5- Diol , 19-Nor , 19-Nor-3-Andro?Czy na pierwszy cykl ph sie nadaj jezeli tak to ktory z powyzszych specyfikow?

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W JAKI SPOSOB DOKONUJECIE ZAKUPÓW W 1FAST400 - JAK SIĘ Z NIMI ROZLICZACIE ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
tam jest zdaje sie mozliwosc tylko roliczania sie za pomoca karty kred.

Pozdrawiam - Leniwy SiWy
Doradca w dziale: "TRENING"
----------------------------
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Dokladnie ,platne tylko karta kredytowa.

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lipomastia a Ginekomasita ??...

Następny temat

INIEKCJE...PILNE!!!

WHEY premium