SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wpływ przerwy od treningów na organizm

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3467

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

K

Wiek

23

Waga

55

Wzrost

163

Cel treningowy

52kg, 15-16%bf, wzrost siły i masy miesniowej

Staż treningowy na siłowni

8 miesięcy

Uprawiane inne sporty

brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

siłownia

Dieta

Niski IG, B:25 (113g)%, T:40 (80g)%, W:35(158g)%

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

wit D 4000 jm, cynk, wit B12, omega 3

Ostatnio przerabiany plan

10 min rozgrzewka, split

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

przysiad 40 kg, wyciskanie 25-30kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 29 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3005
Produktów niektórych nie odważałam zbyt dokładnie, może w tym też tkwi mój błąd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Tu nie ma co redukować, tylko mięsnie trzeba budować. A wrzucanie dziennika żywieniowego z konkurencyjnego forum to lekkie faux pas

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 29 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3005
Produktów niektórych nie odważałam zbyt dokładnie, może w tym też tkwi mój błąd. Leki brałam tylko przez 15 dni- 5 dni zamiennik estrogenu i 10 dni progesteronu. Na stałe biorę leki na hiperinsulinemię i dodatkowo suplementy witaminowe, omega, magnez, witamina D itp. Przy wadze 52kg pojawiły się stany zapalne tarczycy wiec musiałam troszkę wiecej jeść. Jak na stosunkowo długi czas treningów efekty są mierne i wiem, że hormony tu dużo decydują. Jednak może są sposoby aby wspomóc wysmuklanie sylwetki.

Dzień 1 Plecy i bicepsy, brzuch
1 Wiosłowanie sztangielką w oparciu o ławeczkę
2 Przyciąganie klamer wyciągu dolnego
3 Ściąganie drążka do klatki piersiowej
4 Wyprosty tułowia na ławeczce
5 Uginanie przedramion podchwytem ze sztangą
6 Uginanie przedramion ze sztangielkami z suplinacją
7 Unoszenie nóg w zwisie
8 Russian twist z kettlem
9 Plank

Dzień 2 Klatka, triceps, barki
1 Wyciskanie sztangi na ławce poziomej
2 Rozpiętki na ławce dodatniej
3 Wyciskanie francuskie talerza w leżeniu
4 Wyciskanie sztangielek w siadzie na ławeczce
5 Wyciskanie żołnierskie
6 Podciąganie sztangi do brody
7 Unoszenie ramion w bok z hantlami

Dzień 3 Nogi, łydki, pośladki
1 Odpychanie nóg na suwnicy
2 Przysiady ze sztangą na barkach
3 Przewodzenie nóg w siadzie na maszynie
4 Odwodzenie nóg w bok
5 Prostowanie nóg w siadzie na maszynie
6 Wykroki z obciążeniem
7 Uginanie nóg w siadzie na maszynie
8 Hip Thrusty
9 Wspięcia na palce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 29 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3005
Dziennik żywieniowy jak każdy inny, wrzuciłam na szybko ponieważ na codzień korzystam z aplikacji mobilnych. Proszę wybaczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ewentualne wysmuklenie, to zmiana kompozycji sylwetki, czyli więcej mięśni i mniej tłuszczu. Nie jakieś magiczne 3 kg na wadze i głodzenie się, które po raz kolejny odbije się na zdrowiu.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 29 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3005
Dziękuję Wam bardzo, będę w takim razię dalej "walczyć". Czy zastój w progresie siłowym może wynikać z dzałania hormonów? Czy w tej sytuacji są szczególnie polecane jakies suplementy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
hormony jak najbardziej, ale w ciemno nie możn działąć, trzeba wiedzieć co jest z nimi nie tak.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 29 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3005
Klasyczne PCOS co wiążę sie też z nadmierną retencją wody. Woda ładnie schodzi kiedy ucinam węgle, z drugiej strony nie mogę wyeliminować ich zbyt mocno bo jak wspomniałam źle wpływa to na moją tarczycę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Autorko droga, chuda jesteś. Jak byłaś jeszcze chudsza, to szwankowała Ci tarczyca. Nie wiem, czego nie rozumiesz - że jak znowu schudniesz będzie gorzej? masz rozwalony układ hormonalny i chcesz mu jeszcze dokopać, żeby do PCOS dorobić sobie problemów z tarczycą? Tu trzeba o zdrowie zadbać, nie o jakieś 52 na wadze.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 29 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3005
okej, dziękuję Wam wszystkim za pomoc :) W takim razie nie będę jakos specjalnie redukować, dodam troszkę więcej cardio żeby woda lepiej schodziła. Kalorii nie będę ucinać :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 1 partia dziennie

Następny temat

Rower długi dystans

WHEY premium