SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Worek,Nadaje się??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 270
Chciałbym kupić sobie worek treningowy to treningu KB (oprócz treningów w klubie)

Mam na oku ten: http://allegro.pl/item387956791_worek_bokserski_145x40_pusty_dolne_mocowanie.html

Zastanawiam się czy nie jest on za mały 1:45cm
chciałbym również aby służył mi przez "jakiś" czas,jeśli ktoś miał jakiś przykry przypadek z tym workiem proszę o informację ponieważ nie chcę kupić tzw "bubla"


Pzdr

Zmieniony przez - młody_14 w dniu 2008-06-29 22:50:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1075
1) napewno cos pomaga ta jazda na rowerze... chociazby kondycja
2) o co chodzi z tym ze Ci rozciaganie nie wychodzi? zadna filozofia.. troche sklonow roznego rodzaju itd. :PP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4413
Myślę, że długość wystarczy. Ale low-kicków raczej nie poćwiczysz (zależy na jakiej długości go przywiesisz)
Co do jakości nie wiem.
edit: z plandeki mogę polecić, bo mam rok i trzyma się dobrze

Zmieniony przez - BaNgOuT w dniu 2008-06-29 23:33:06

"W granicach państwa w jakim przyszło nam żyć;
ludzie żyją żeby pić i piją żeby żyć".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 315
Przydałoby sie jeszcze jakieś zawiesie no i piastkowki. Co do worka jest OK, u nas mamy nawet podobne (treningi boksu). Worek nie jest chropowaty wiec nóg sobie raczej nie poniszczysz.
Pzdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
jak dla mnie zdeczka za krótki ten worek co to jest 145 cm wysokości ale jak wolisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 270
Dzięki za odpowiedzi,a co sądzicie o tym
http://allegro.pl/item389107553_super_worek_bokserski_180_35_producent_ring.html
wielkosc raczej styknie (1,80 ) a jak z materiałem ? (Plawil)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 249 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6802
No ten worek moze byc... wyglada w miare solidnie...

Dopoki Walczysz, Jestes Zwyciezca!!!!!!!!

http://muaythaikielce.com/  (Nowa Strona) http://uk.youtube.com/watch?v=XOnKr5CvbC0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4413
Mnie ten worek jakoś nie przekonuje.
Chyba już ten wcześniejszy wydawał się lepszy.
I jak ktoś wspominał używają takich na treningach i są w porządku.
A 1.45m w zupełności wystarczy

To tylko moje zdanie, wybór należy do Ciebie

"W granicach państwa w jakim przyszło nam żyć;
ludzie żyją żeby pić i piją żeby żyć".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 270
"Przydałoby sie jeszcze jakieś zawiesie no i piastkowki. Co do worka jest OK, u nas mamy nawet podobne (treningi boksu). Worek nie jest chropowaty wiec nóg sobie raczej nie poniszczysz.
Pzdr! "



ymm wiesz ja jestem kompletny nowicjusz w s/w i nie wiem o jakie zawiesie ci chodzi
a co do piatowek to jak sadzicie bo sie zastanawiam czy kupic wlasnie piastowki czy normalne owijki (nie chodzi o cene) tylko tako ogólnie co lepsze poniewaz w piastowkach sprawiają wrazenie ze reka nie jest usztywniona

Edit:Dzięki wszystkim za odpowiedzi,niestety nadal nie wiem który wybrać koledzy którzy trenują doradzają mi ten 2 "Bo większy i nie będzie latał po salce..." i teraz musze postawic na wielkosc czy jakosc...
Pzdr

Zmieniony przez - młody_14 w dniu 2008-06-30 12:04:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8877 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75100
jak do kpnięć to ten pierwszy jak do ciosów rekoma to ten drugi


Zmieniony przez - Balboa5 w dniu 2008-06-30 12:55:55

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 270
"jak do kpnięć to ten pierwszy jak do ciosów ekoma to ten drugi "


Troche mi sie nie usmiecha kupowac 2 workow zwlaszcza ze nie bede mial gdzie ich powiesic
jakby ktos kto sie zna mial sekunde czasu to moglby zobaczyc na allegro tak do 200pln jakis taki sredni? ktory by posluzyl przez jakis czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4413
http://www.allegro.pl/item385056773_worek_bokserski_140_40_wypelniony_producent].html
Wygląda na solidny
Do tego bandaże za 10zł i piąstkówki za 20zł i mieścisz się w 200
Mi od worka plandekowego trochę się ręce obdzierają dlatego moim zdaniem piąstkówki są niezbędne

edit: Łańcuchy są dość długie to myślę, że spokojnie sobie kopniesz Lepiej kupić mniejszy i z lepszego materiału niż jakiegoś giganta ze sztucznej skóry co po kilku uderzeniach Ci pójdzie na szwie

Zmieniony przez - BaNgOuT w dniu 2008-06-30 13:54:56

"W granicach państwa w jakim przyszło nam żyć;
ludzie żyją żeby pić i piją żeby żyć".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak nabic 900 na gruszcze

Następny temat

Więzadło Krzyżowe a muay thai

WHEY premium