SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Woda ile i dlaczego help ;)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 248 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2052
Mam takie pytanko skoro definicja 1 kalorii jest taka (oczywiście moge się mylić) - energia wystarczająca do ogrzania 1 g wody o jesten stopień C. To jakim cudem moja dietka w ktrej jest 3700 kalorii daje sobie rade z prawie 5 litrami wdoy ktore co dzień wypijam - to taka kwestja wyjaśniajaca a teraz pytanie właściwe - czy przy robieniu masy 5 l to nie za dużo (tyle mniej więcej dziennie wypijam i wcale sie do tego nie zmuszam po prostu przyzwyczaiłem się i pije jak poczuje pragnienie)i czy taka ilość wody (źrodlaniej nie mineralnej) może zaszkodzić nie tylko masie ale i zdrowiu??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 911 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10895
Moim zdaniem 5litrow to dosc sporo . Spokojnie wystracza te 2-3 litry , chociaz niby kazdy organizm jest inny. Kiedys ktos na forum sie chwalil ,ze pije 8 litrow...to go wysmiano . Dlatego moim zdaniem 5 to tez za duzo bo jednak za bardzo obciaza nerki.

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 248 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2052
i tu jest problem jak nie wypije do 13 około 2 litrow minimum to po prostu czuje pragnienie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 911 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10895
Moze wkrapiaj cytryne:) Chociaz nie wiem,ale mozna sprobowac kto wie...:)

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3322
To jakim cudem moja dietka w ktrej jest 3700 kalorii...
3700 KILO kalorii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
"To jakim cudem moja dietka w ktrej jest 3700 kalorii daje sobie rade z prawie 5 litrami wdoy"
nie wiem za bardzo o co Ci chodzi... czy ktos mowil, ze musisz jesc tyle, zeby podgrzac cala wypita przez siebie wode o jeden stopien Celsiusza?

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 248 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2052
Nie po prostu jest to dla mnie coś czego nie kminie
a chce kminic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 248 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2052
Thomas 84 no tez fakt dzieki ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 248 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2052
dzikei chłopaki, ale juz wszystko wiem i zakładam właśnie nowy post z linkami w ktorych znajduje sie sporo inf o wodzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Baro n hehe jak sie ma niezla libacje dzien przed tem to nie dziwne czemu Cie tak goni do wody i to az do 13 czy tam 14 juz nie pamietam :) hyhy pozdro :) , moim zdaniem powinno sie pic okolo 3 litrow wody :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moja dieta - prosze o komentarz

Następny temat

moja DIETA

WHEY premium