SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol+clenbuterol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 959 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38502
Czy mozna stosowac takie polaczenie?
Cel oczywiscie redukcja
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18456 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205574
masa24,prosiles mnie o wypowiedz wiec wedlug mnie jesli Twoj profil jest aktualny to mysle ze masz jeszcze czas na rzezbienie sie clenbuterolem.Uwazam ze masz jeszcze za malo masy miesniowej i teraz masz 3 wyjscia:
1.Zejscie do jak najnizszego poziomu tluszczu (dieta+dieta+dieta+aeroby), a pozniej budowanie czystej masy miesniowej
2.Budowanie dalej masy (miesnie,woda,tluszcz)-najgorsze rozwiazanie
3.Budowanie suchej masy z jednoczesna (powolna)utrata tkanki tluszczowej.

Wybierz sobie odpowiedni dla Ciebie wariant i wtedy zastosuj odpowiednio diety:
1.CKD lub low-carb
2.typowa masowka z weglami
3.low-carb


EDIT: Siegnij po centymetr i zmierz obwod pasa oraz uda i podaj wymiary.


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2005-09-20 21:47:36

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 549 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1646
Jesli redukcja to bez sensu.Kup lepiej Thermal pro 100 razy wiecej osiągniesz i duzo duzo taniej.Twoja sprawa rob jak chcesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
nie jest bez sensu
ja bym sie nigdy nie zdecydowal na redukcje bez saa

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 549 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1646
Miczelx pytanie.
Chcesz mi powiedzieć ze wino + clen wiecej spali niz thermal pro?mów

Jakimi saa chcesz spalać tluszcz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
wlasnei chodzi o to co spali mneij tyle ze ja mam na mysli palenie fetu a oszczednosc LBM wiec wino to towar na miare w tym wypadku.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 549 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1646
Aha zapomnialem spytać jeszcze jedno.Dlaczego uważasz ze jest sens? mam nadzieje ze probowałes spalać tluszcz saa i thermalem pro skoro sie wypowiadasz i tak uwazasz.Wiem ze moje pytanie może powoływać do prowokacji ale ja "grzecznie" pytam tak dla twojej wiadomosci,moze masz racje

powiem ci co ja na ten temat sądze:
thermal pro:
Najwiecej zzuci fety.+
Mniej skutkow ubocznych +
Brak kłucia+
Wychodzi najkorzystniej cenowo +
Minusem jest to ze spala mieśnie ale ten koleś nie wspomniał nic o tym wiec chodzi mu tylko o zzucenie tluszczu

A jakie są plusy saa przy spalaniu,tylko nie mów nic o podtrzymaniu mieśni itp bo tego typka to nie interesuje on nie chce mieśni chce zzucic :)


Chciałbym żebyś mnie przekonał do swojej racji.Wiec prosze cie o wiarygodna wypowiedz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 549 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1646
jeden h.j

nic nie napisal jaki cel jakie osiagniecia i w jakim stopniu jest otluszczony i ile chce spalić.Wiec gadka na ten temat jest gowno warta bo nie pomożemy mu ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
winem nie mam zamiaru nic palic jest potrzebne tylko w wyhamowaniu katabolizmu
przyjmuje ze autor chce palic fet oszczedzajac tak ciezko zbudowana muskulature ,w tym celu poza jakim teromgenikiem jakis anabolik jak najbardzije na miejscu...
oczywiscie mozna i bez tego, zdrowo i oszczednie...
ale kazdy robi jak lubi co nie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 549 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1646
Teraz wiem co mialeś na mysli nie ejst to głupie troche inaczej na to spojrzelismy przez****owo napisanego posta ze strony autora jego.Jesli ktoś ma mało ilość fetki a chce ja zbić to jak najbardziej kuracja typu wino + prop + clen i palić tluszcz robiąc ladna sylwetke bez tluszczu.Oczywiscie konieczne są tu intensywniejsze treningi(aeroby i dieta).Thermal pro pali nawet jak sie konia wali w fotelu a winko nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 549 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1646
Aha mozna też dodać ze clen dziala antykatabolicznie 2 antykataboliki to nie za duzo ? ;D

W sumie to deca,boldenone,clen,wino,trenik,gluty wszystko dziala antykatabolicznie polącz to razem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myslicie...?

Następny temat

nowosc BD- Tren enan....:-)

WHEY premium