SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wino, szampan i inne uciechy :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 493 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15568
Powiedzcie mi jaki ma wpływ na mase choćby wino czy szampan(ruski) bo stale się wspomina o wódce i o piwie na tym forum a są przecież jeszcze i te trunki.
Zastanawia mnie czy po wypiciu np. 1 litra grzańca galicyjskiego czy szampana będą duże spadki?
O wódkę też bym zapytał ale ten temat był już wałkowany chyba ze 100 razy, dlatego pozostane przy tych dwóch trunkach.
Mam tylko jeszcze jedną prośbe: może mi ktoś powiedzieć coś na temat wpływu marihuany na mase? Wiem że to też było na tym forum ale szukałem i nie znalazłem :/

Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 493 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15568
No ja właśnie na imprezie tak ostatnio zrobiłem, walnołem 2 piwa a pomiędzy nimi piłem wode, herbate i jajka wsuwałem

DZięki za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
Piwo:
a) bezalkoholowe – 0,0 % alkoholu – np. bezalkoholowa bavaria, faxe, itp. – możesz traktować je jak zwykły bezalkoholowy napój i pić kiedy masz ochotę. Niektórzy gardzą piwem bezalkoholowym, jednak jest to napój zdrowy i w przeciwieĂąstwie do coli i napojów gazowanych zawierający wiele witamin (witaminy z grupy B) i składników odżywczych (słód jęczmienny). Jest to jedyne piwo, które możesz spożywać podczas kuracji niektórymi lekami (sterydy), suplementami, oraz podczas cyklu kreatynowego. Pamiętaj, że podczas cyklu kreatynowego nie powinno się pić także coli i kawy.
b) niskoalkoholowe i piwo bardzo lekkie – zawiera od 1% do 4% alkoholu. Możesz wypić dziennie do 3 małych piw (1 litr). Zaliczają się tutaj piwa niskoalkoholowe (karmi, żywiec z niebieskim kapslem) oraz wiele importowanych piw, szczególnie słabe amerykaĂąskie piwa. (Uwaga: Jeśli jadąc samochodem wypijesz 2-3 piwa niskoalkoholowe 1% to alkomat policji już wykaże „spożycie”). Nie polecam picia piw karmelizowanych z uwagi na wysoką zawartość cukru.
c) jasne – 4% do 6 % alkoholu. Zaliczamy tutaj większość jasnych polskich piw. Możesz wypić dziennie do 2 małych piw (0,7 litra). Aby uniknąć odwodnienia musisz wypić dodatkowo przynajmniej szklankę wody.
d) jasne mocne oraz piwo typu porter – powyżej 6% alkoholu. Możesz wypić dziennie max. 1 duże piwo (0,5 litra). Aby uniknąć odwodnienia musisz wypić dodatkowo przynajmniej 2 szklanki wody + witamina C.

Wino:
a) wino stołowe lekkie, wina musujące, szampan. Możesz wypić dziennie max. szklankę wina (250 ml) - Aby uniknąć odwodnienia musisz wypić dodatkowo przynajmniej szklankę wody.
b) wino klasyczne, miód pitny, wino owocowe domowej roboty (wyłącznie prawdziwe swojskie wino, a nie jabole z siarą), grzaniec winny. Możesz wypić dziennie max. lampkę (150 ml) - Aby uniknąć odwodnienia musisz wypić dodatkowo przynajmniej 2 szklanki wody + dodatkowo witamina C.

Wódka:
Dziennie możesz wypić najwyżej 30 ml (mały kielonek) wódki, koniaku, itp., lub taką ilość wódki w drinku. Wódka nie zawiera absolutnie żadnych witamin i nie ma wartości odżywczych – powinieneś jej raczej unikać. Aby uniknąć odwodnienia musisz wypić dodatkowo przynajmniej 2 szklanki wody + multiwitamina + dodatkowo witamina C.

zrodlo: http://kulturystyka.edu.pl/viewtopic.php?t=2817

co do ziółka - przed treningiem lepiej nie palic bo siła leci ostro , do tego wzmaga apetyt (dla jednych to +, dla innych - ), cos slyszalem ze poziom tescia obniza... ale nie chce mi sie szukac

Zmieniony przez - kolos88 w dniu 2007-05-05 19:53:27

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21154
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4004
Od siebie tylko dodam, że wino (nic nowego :P) przyspiesza trawienie więc na masie <yes>. Piwo z kolei (jak wiadomo) wzmaga apetyt, no ale codziennie pić nie będziesz na masę . Ale kielich wina do obiadu...

W zdrowym ciele zdrowe cielę
http://www.sfd.pl/temat328581/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 493 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15568
hmmm mnie nie chodzi o kielich tylko o flache a najlepiej pare, tak ze 3 litry wina, ablo ze 2 ruskie szampany. JUWENALIA!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
chcesz to pij.. zycie to sztuka wyboru

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
ty sie chcesz upic , to 2 szampany beda najtansze, sadze ze 2 nawet nie wypijesz i cie sponiewiera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 493 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15568
oj wypije 2 śmiało ;)
żeby się upić potrzebuje:
- 1 litr wódki
- 3 litry wina
- 2 ruskie szampany
lub ok 12 piw.

Tylko że odkąd trenuje masy mi szkoda i jak jedno piwo wypije to mam wyrzuty sumienia :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
wiesz że ci co najwięcej mówią h.. działają?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 493 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15568
wiesz że każdy tyle wypije, wystarczy tylko rozłożyć to w czasie
Spójrz co się dzieje np. na weselach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
ale co to ma do rzeczy??
nie, po jednorazowej impreze duzych spadkow nie bedzie
i luz
przy czestych, beda
ich "ogrom" bedzie zalezal od czestotliwosci i "mocy" imprez

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wstępna dieta

Następny temat

dieta, ale jaka?

WHEY premium