SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wielka walka ;D

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
nie. HIIT, jeśli chodzi o posiłki jest traktowany tak samo jak siłownia. Przed porządny posiłek b+ww, po to samo. Odstęp przynajmniej godzina.

Dieta wygląda ok. Jaka aktywność? W ankiecie napisałeś 2x capoeira i kiedyś siłownia, ale teraz widzę, że jakieś hiity, aeroby, siłownie. Powiedz ile czego.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
Że tak mało kulturalnie stwierdzę: robiąc HIIT 30 minut po śniadaniu to się porzygasz :P Ja z 1,5 godziny potrzebuję odstępu.

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 290
no to zrezygnuje z HIIT ;p
A plan wygląda tak
Poniedziałek: Siłownia, potem aeroby
Wtorek: Capoeira (może teraz HIIT?)
Środa: Siłownia, potem aeroby
Czwartek: Capoeira (może teraz HIIT ?)
Piątek Siłownia, potem aeroby
Sobota: Siłownia, potem aeroby
Niedziela : lekkie ćwiczenia siłowe lub Siłownia lub HIIT, aeroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
Hm, mnie uczyli żeby HIITa nie łączyć z żadnym innym treningiem. Ale niech się może znawcy wypowiedzą.
Też mam problem z upchnięciem cholerstwa w planie treningu :D

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7242
25 min w ciągu całego dnia nie ma kiedy upchnąć ? , men normalnie już nie przesadzajcie , ja jak robię HIIT to nawet 3 godz po posiłku mam cofki, ale wiem że robię to jak należy

Never agressive, never depressive, always progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
Nie mam gdzie upchnąć, bo ćwiczę 2 razy dziennie (czasem 3) a nie chcę łączyć z innymi ćwiczeniami. To nawet nie o sam brak czasu chodzi ale właśnie o to żeby przerwa odpowiednia między jednym a drugim była.

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7242
2-3 razy dziennie ? i jaki masz cel w takim działaniu ? bo nie widzę innego jak tylko potężny katabolizm

Never agressive, never depressive, always progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
Odchudzam się :P Robię P90X wersja doubles (czyli z dodatkowymi cardio rano). A jak coś trzecie to na ogół joga albo pływanie. Nie przekraczam godziny ćwiczeń na raz, nie robię siłowych codziennie, dobrze się odżywiam, niby skąd katabolizm? :)

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 290
HIIT będę robił w niedziele, najpierw 30-45 min truchtu a potem HIIT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 673
bezsensu robic najpierw areoby a potem HIIT , HIIT sam w sobie da efekty te aeroby mu napewno nie pomogą, rozumiem5 miut truchtu zeby sie rozruszac ale nie 45 minut (tylko glikogen z miesni wypalisz a akurat przy treningu HIIT nie ejst to wskazane)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co teraz szamac?

Następny temat

BF kilkanaście procent - redukować?

WHEY premium