SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wieksza pupa - mniejszy brzuch

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Przy tej wadze i takim wzroście to nie ma co mówić o wycince.
Bo z Ciebie to nic nie zostanie.
Dieta nie jest dobra.

Czytałaś artykuł: "Co jedzą Ladies"?
Za dużo białka i tłuszczu. Węgli mało.

Edit: rypanie brzucha non stop nie uczyni go płaskim tylko zafunduje Ci wadę postawy.
Masz bardzo dużo ćwiczeń na małe grupy mięśniowe - to raczej nie zadziała.
Wielostawowce.


Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-07-25 11:47:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151
Z tego co ja wiem to najlepiej ograniczyc wegle przy redukcji. Teraz chce zmienic diete, dosyc juz zgubilam fatu. mala oponka na brzuchu zostala.
Tylko po prostu boje sie ze zrobie cos zle i zamiast miesa przybedzie mi tluszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151
A jak pisalam - zalezy mi na czasie wiec potrzebuje waszej pomocy, z reguly sama testuje na sobie rozne nowe diety i treningi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Ale ta Twoja dieta to jakoś bez idei żadnej.. Czym się kierowałaś przyjmując taki rozkład makro??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Pokaż zdjęcia sylwetki. Przód, bok, tył. Neutralna pozycja bez napinek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151
aaa zdjec zapomnialam wrzucic. No wiec wrzuce po pracy.
Tak czytalam dosyc duzo, zeby obciac wegle, a te kalorie uzupelnic tluszczem i bialkiem.
U mnie troche podzialalo, schudlam 3kg ale cm spadlo mi sporo, 5 w tali, 3 z ud, najszerszy punkt brzucha 4cm. ogolnie jestem zadowolona, jednakze potrzebuje troszke suchej masy miesniowej teraz, Poniewaz troszke jestem za chuda, a moim celem bylo wysportowane cialo z pieknymi posladkami. Ta wlasnie rzecz mi nie za bardzo poszla w tym planie treningowym i diecie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Mówiąc szczerze to kiepsko to wygląda. Tobie CKD chodziło po głowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151
Nie za bardzo chcialam wchodzic na ketoze poniewaz z tego co sie orientuje to tam wegle sie ogranicza do minimum, jakies 3-5%?
Chciaalm cos pomiedzy dla siebie wyprubowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151
a dlaczego uwazasz ze kiepsko to wyglada? jakies szczegoly?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Niedoczynna tarczyca jazd weglowych nie lubi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wieksza pupa mniejszy brzuch - prosze o pomoc

Następny temat

W drodze do utrzymania.

WHEY premium