SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Whey Mass Builder-wznowienie treningu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 123
Witam wszystkich

Od dzisiaj wznowiłem trening (3 miesiące nie ćwiczyłem) dieta była nie do końca ale była i dzisiaj wznawiam treningi kupiłem Whey Mass Builder i jestem ciekawy czy mi to pomoże mam 187 i 72 kg i po ilu tyg. będzie widać przyrost masy mięśniowej i jaka będzie zmiana w wyglądzie.

Pozdrawiam.
I dziękuje za opinie. :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 197 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1054
Nie możemy ci zagwarantować czy urośniesz, ponieważ nie znamy twojej diety dokładnej z względu na kcal potrzebnych w twoim przypadku w/b/t.
Jeżeli masz dobrą dietę, do tego gainer, więc mogę ci zagwarantować, że będzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 123
A jeżeli nie to nic z tego nie bedzie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 197 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1054
Na samych odżywkach nie przytyjesz, ponieważ organizmowi trzeba dostarczać odpowiednie ilości w/b/t.
Jeżeli zainwestujesz pieniążki w porządne artykuły spożywcze do swojej diety oraz zakupisz gainer jako uzupełnienie braków w diecie to nie masz co się martwić.


Zmieniony przez - geconn w dniu 2010-07-09 22:46:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 123
Aha czyli bedzie ze tak powiem dupa na samej odzywce a jakis konkretniejsza dieta moze ktos polecic ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 197 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1054
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 123
a moge jeść sniadanie obiad kolacje na chama starczy coś takiego bo mimo wszystko diete cieżko utrzymac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
raczej nie starczy ale lepsze to niz nic jedz ile wlezie - bilans na + jest podstawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 123
Wiem że może to głupie ale są jakies inne srodki żeby nabrac masy a myslalem tak o 4-5 posiłkach dziennie na chama:) diety bedzie mi sie ciezko utrzymac wiec dlatego pytam o coś takiego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
gainer/białko choc mysle ze gainer bedzie tutaj lepszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 123
A nie bede miał własnie po tym gainerze brzucha w sumie jestem szczuplutki i mam płaski brzuch z małym zarysowaniem karoryfera ale ogólnie obawa jest bo wolałbym żeby poszło mi to w klate i w łapy niż w brzuch a jak gainer to jaki polecasz jeszcze?? czy zostac przy whey mass builder ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie sa staki kreatynowe z 70-80 porcji?

Następny temat

co myslicie o takim rozwiazaniu?

WHEY premium