SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wawrzyk vs Powietkin 17.05.13 o mistrzostwo świata

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4049

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
Walka wyglądała tak jak się wszyscy spodziewali. Wawrzyk nic nie osiągnie w wadze ciężkiej z taką szczęką, może rękawice powiesić na kołku, nawet pomimo młodego wieku. W każdej walce z solidnym przeciwnikiem będzie kończył na deskach, szkoda zdrowia.
Zaskoczył mnie Jones, myślałem, że będzie zardzewiały a on zaprzeczył moim słowom. Makabrycznie wyglądała twarz Lebedeva. Gdyby ta walka była w innym kraju to już wcześniej byłaby przerwana i tak też powinno się stać. Ruscy chcieli żeby dowiózł przewagę punktową do końca

Zmieniony przez - suchinho06 w dniu 2013-05-17 22:59:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Z góry było wiadome, że Wawrzyk przegra, ale teraz ta walka pokazała ile ciosy Warzyka są warte. To już Drwal w MMA pokazał piekielne mocne ciosy. Tak to jest jak statystyki buduje się na kelnerach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 575 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6625
Racja szczęke ma słabą i nie ma co robić na ringu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
chodzą słuchy, że Wasilewski chce się pozbyć Wawrzyka ze swojej stajni - ponoć jest już zbyt mocno rozbity. Trochę beka bo przecież w 30 walkach nie bił się z nikim wartym uwagi ; ] mówi się, że nawet na sparingach dostawał ciężkie KO.

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
dariusz222
mówi się, że nawet na sparingach dostawał ciężkie KO.


tzn. gdzie i kto konkretnie tak mowi?

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Kurcze a jeszcze 5-7 lat temu kreowano go na następce Gołoty . Szkoda mi trochę Wawrzyka ale cóż bańka mydlana musi kiedyś pęknąć. Wawrzyk nie ma mentalności mistrza oraz szczęki. Jedyne co ma to warunki fizyczne. Niestety ale prawdopodobnie będzie on następcą Tomka Bonina... Ciekawe jak to jest z tym co wrzuciłeś Darek. Czy faktycznie Andrzej łapał ciężkie KO podczas sparingów...

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
A kto to jerst ten caly Kazmierczak? Skad pewnosc że se tego nie wymysla na przyklad :P Ale moglo tak byc bo Wawrzyk to szklanka...

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
Kazimierczak jest dziennikarzem sportowym. skąd pewność ? przecież napisałem "chodzą słuchy" - nie napisałem, że było tak na 100 % - ja jednak wierze. Wawrzyk jest cieńki i ma szklankę - taka szczena to albo genetycznie, albo od wielu KO.

mnie jednak bardziej ciekawi, czy rzeczywiście Wasyl jest aż taką świnią, by zostawić chłopaka teraz na lodzie. Jak by nie było sam też jest winien tego, że Wawrzyk nie rozwijał się - 30 walk przed Powietkinem i żadnego solidnego rywala.

Zmieniony przez - dariusz222 w dniu 2013-05-21 17:10:27

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
Podobno Wawrzyk dostał 60 tysięcy USD za tą 'walke'
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tak było na YIQUAN.COmpetitions 2013

Następny temat

ANKIETA!

WHEY premium