SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wasze błędy na początku przygody z żelazem

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 141 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1801
u mnie podobnie, w sumie standardowe błędy czyli :

- około 5 miesięcy same pompki, później doszedł drążek - w sumie takie coś przez rok ciągnąłem (w międzyczasie przeplatane super dunki, i inne dziadostwo)

- posiłkiem potreningowym były same batony - snickersy, bo z orzechami ziemnymi przecież !

- byłem bardziej niż pewien że tylko pompkami zrobię niesamowitą masę i klata będzie świetna - szczególnie po pierwszych, malutkich efektach

- podciagalem się głównie siłą ramion i jakież było moje zdziwienie gdy dowiedziałem się jak się można źle podciagac ('tego się przecież nie da robić źle')

- standardowo pierwsze 8 miesięcy, pod żadnym pozorem treningu nóg bo 'grałem kiedyś dużo w piłkę, nogi mam dobre i nie muszę ćwiczyć '

Jak na teraz to chyba tyle, jak sobie coś przypomnę to dopisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 960 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9085
Fajny temat. Kumpel powiedział mi że jego brat kupił hantel 10kg i (uwaga) wyciska nim jak sztangą na płaskiej ogólnie zaczął jeść dużo bananów . Sam mam jakieś hantle stare i gryf łamany w pokoju.

Zmieniony przez - MegaMuscle w dniu 2010-07-02 22:57:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
a Ty puki co idź po słownik
oj tam czepiasz sie

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10039
ćwiczyłem 6 kg hantlem *każdą partie* i jadłem coś koło 1000 kcal dziennie trening 7x w tyg

Zmieniony przez - amadeuszq w dniu 2010-07-03 00:28:36

http://mojapala.pl/powieksz/aman

http://www.skateboard.pl/  głosować na Łukasza Cebule, ankieta po prawej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 394 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21935
W sumie zanim zacząłem ćwiczyć to zapoznałem się z rożnorakimi treningami i poczytałem o ACT. Na początku miałem nie cwiczyc nóg -> tak mi powiedzial kumpel sezonowiec "masz juz duze nogi, wyrób ze góre!"
Generalnie jedyne czego żałuje to wydane pieniądze na odżywki/suple. Wcinalem bialka, aminokwasy, carbo bez diety -po prostu dużo jedząc. Na suple wygałem w trakcie 8 miesięcy z 1zl. Z czego moglem spokojnie 400-500 oszczędzić.

Na serio.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
A ja nie popelnilem zadnego istotnego bledu bo przez pierwszy rok siedzialem na tym forum i doksztalcalem sie na temat kulturystyki etc. Gdy wpadla kasa zainwestowalem ja w sprzet No i z jakas tam wiedza wyruszylem na silownie...bez obaw ze robie cos zle Przez pierwszy mieisac pracowlaem nad technika...pozniej "przelecialem" FBW ktore mi nie podpadlo...takie monotomne...i teraz ju 4 raz lece na splicie I jakos mi idzie...

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
za duze ciężary i naczytanie się o 12s na duze i 9 na małe... ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 185 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7967
ja tak jak inni za duzo cwiczen a za mało odpoczynku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2617
Kumpel powiedział mi że poranne bicie konia daje siłę słonia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
achm3d, dobrze Ci kolega powiedzial

instruktor kulturystyki / trener personalny

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lawka rzymska czy spiecia na ziemi/lawce

Następny temat

Kampania Arnolada-FILM

WHEY premium