SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wasze Pomysły na pełny Cykl HiTec!

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
wątpię,ale jak uważasz...lepiej dokupić bcaa oddzielnie,ja tez mam bcaa w białku,ale na takie bcaa to nawet nie patrze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
Samo bcaa względnie w białku nie utrzymuje takie efektu jak solo.. Ale tutaj jest nakreślenie na samą Leuke po treningu.. A większej ilości bcaa i tak się nie odczuwa.. czy to 10 czy 20g efekt jest taki sam, a lepiej nie tracić pieniędzy, gdy się na nich nie śpi^

I wciąż wszystko co kupię będzie zależne od Śnieżynki

Zmieniony przez - Nestaa w dniu 2011-12-03 20:16:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
A czy jedzenie to suplementy, które są tylko dodatkiem do diety i treningu? Względnie to 5% efektywności + Placebo. Zwiększenie podaży składników odżywczych co przelicza się na pule całościową diety i kaloryczność, Nie ma nic co do zwiększenia np. Bcaa o 5 czy 10g w jednej porcji^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
Ty moze tego nie odczujesz czy dasz 5g bcaa czy 10,ale Twoje mięśnie na pewno....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
Nie miałem przypadku przepalenia mięśni, więc się nie wypowiem bo to trzeba by być badanym w tym czasie. Pamiętaj, że mój cel to Rekompozycja i nie mam podstaw do utraty mięśni bez odpowiednio ciężkiej intensywności jakiej omijam^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
rob jak uwazasz jak koncze temat i nadal uwazam,ze bcaa to podstawowy suplement na budowaniu masy czy redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
Na koniec powiem tylko, tyle że po to się kupuje stacki by mieć wszystko razem i nie bawić się w kolejne wydatki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
to jak juz dokonasz zakupow to sie podziel co pojdzie w ruch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
Oczywiste;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przed info Śnieżynka 2011

Następny temat

WHEY C-6

WHEY premium