SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wasze Pomysły na pełny Cykl HiTec!

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
a od kiedy planujesz ruszyc z nowym cyklem pewnie zaraz po swietach i nowym roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
Myślę, że od połowy stycznia bym się wyrobił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
.

Zmieniony przez - Nestaa w dniu 2011-12-06 22:05:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
W ruch pójdzie;
2x Plutonium - Przed Treningiem
1x Cell Max - Na Treningu
2x Bcaa Tst - Na Treningu
1x Createston - Po Treningu

Witaminy, Omega, Magnez i Wapń wiadomo.

Białka i Carbo na Bulki zapasowo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
Czy Plutonium zawiera Beta Alaninę? Bo widzę "Karnozyna" i jaka to mniej więcej dawka bo nie wiem czy podsypywać.. I dopiero teraz zauważyłem, że Createston też nie ma BA, więc dam 2g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
wiesz jak nie ma na etykiecie to pewnie nie a co do konkretnej ilosci w porcji to nie wiem czy sie okresli a czy producent zdradzi ..
jezeli zes jeszcze nie probowal to najpierw zacznij bez dodawania ...
a tak wogole trzeba przyznac ze ladny zestaw zakupiles powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
Jestem już na tym 5dzień, jako stack bez gery jest na pierwszym miejscu, ponieważ cena taka sama prawie jak Shotgun czy Big Bang, a w porcji jest aż 38g substancji aktywnych. Na razie dodam tylko BA 2g do Createstonu bo więcej nie mam..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
to dobrze czekam na dalsze Twoje opinie i ciekaw jestem rezultatow na koniec tego cyuklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
Skończyłem Cykl.. Jestem Zadowolony, ponieważ aktualnie najlepsza forma :) Był to Recomp także, wymiary lekko na plus, waga spadła o 4-5kg mimo braku AERO, robiłem 2-3x w tyg cardio po 30min, a na koniec zacząłem boksować. W sile +5% wzrosło, lecz sądzę, że wyciągnął bym więcej.. po prostu szedłem złym progresem;/ Mimo wszystko POLECAM i na pewno będę powracał do tych Supli ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
super;) dawaj fotkę :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przed info Śnieżynka 2011

Następny temat

WHEY C-6

WHEY premium