SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wasze Pomysły na pełny Cykl HiTec!

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
Ba solo też mija się z celem jako iż chce zastosować full połączenie "codziennie" :)

Mogły by to być wtedy np, 2 stacki.. Jeden bardziej pod siłownię, a drugi bez pomperów pod biegi i basen

Zmieniony przez - Nestaa w dniu 2011-12-01 15:26:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
możesz spokojnie tak zrobić lub na biegi i basen swoją spec kombinacje supli zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
No właśnie i tu jest ten problem.. Bo gdybym mógł tak łatwo dostać poszczególne substancje w prochu, żeby było tanio i ekonomicznie to by było fajnie, ale jest to tylko w jednym sklepie i nie dostępne 2/3 tego co bym potrzebował.. Dlatego szukam ciekawych stacków, które akurat HiTec oferuje, ale zawsze coś mi jest niepotrzebne.. typu Vasodilator jest bardzo fajny składem, ale gdyby było więcej substancji aktywnych zamiast pomperów..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
ze staków masz do dyspozycji: Plutonium, X-Pump, Stanofusion, Fighter Fuel ( fighterów/ sporty wytrzymałościowe )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
Zobaczymy.. Mam jeszcze chwile czasu do pomyślenia:) Przy Okazji możecie podłapać pomysł na stack wytrzymałościowy z substancjami, które podałem i bcaa +Kofa, żeń szeń, pea, 1.3*.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
dzięki mam na uwadze:) trzeba będzie pomyśleć:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
A mi co poradzicie. Mój cel to masa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 386 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18333
jw moim celem jest sucha masa , czekam na propozycje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
Reszta to raczej podstawy, których specjalnie się nie odczuwa, więc jak określić działanie w teście? Takie rzeczy to tylko dodatki. A zastosowanie mają na dłuższą metę i ciche w organizmie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przed info Śnieżynka 2011

Następny temat

WHEY C-6

WHEY premium