SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka z Brucem Lee

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cwiczyl do Liberatora 2. W ktorym notabene wystapil wraz z nim jeden z braci Machado ktorzy go uczyli. Co teraz robi, nie wiem. I nie interesuje mnie to.

Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz co, Boruta trochę mi ręce opadają, jak czytam Twoje wypowiedzi. Wynika z nich jednoznacznie, że Jedynym Mistrzem Nad Mistrze jest Pan Boruta.Nie znam Cię, może i faktycznie jesteś dobry, ale pokory nie masz w sobie za grosz.Zwróć uwagę,że do KAŻDEGO, kto coś osiągnął, masz jakieś "ale".Gratuluję bezstresowego podejścia do sprawy.I jeszcze jedno - wymień choć 5 z tej "kupy" ludzi, co to mają powyżej 7 dana w aikido.
Pozdrawiam
Kagetora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Shoji Nishio, Kenji Tomiki, Hideo Ohba, Tetsuro Nariyama, Koichi Tohei, Gozo Shioda, Minoru Mochizuki, Hiro Mochizuki, Yasuo Kobayashi, Hirikazu Kobayashi, Eddy Stratton, Andre Cogniard, Giampietro Savegnago, Morihiro Saito i ponad setka. Innych. Nim zaczniesz cos komus zarzucac, zastanow sie najpierw czy masz choc minimalne pojecie o temacie.


Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i bardzo fajnie. Dzięki,że poszerzyłeś moją wiedzę o aikidokach - widzę,że TU masz rację i wdzięczny jestem za informacje.Jest jedna rzecz - zanim Seagal stał się "gwiazdą", uczył się w Japonii.Znów wracamy do świata filmu i rządzących nim prawideł.Tak przy okazji- bardzo podoba mi się "oszczędność" stylu Seagala. O tym samym zresztą mówił Bruce Lee.Nie zdobyłbym się na stwierdzenie, że umiejętności to on "ma w filmie".Przyjacielu, a może tak zacząłbyś się wypowiadać o kimś dopiero jak z nim staniesz na macie? Powtarzam - nie znam Cię, w teorii jesteś dobry. Ja już nauczyłem się oceniać kogoś dopiero po stoczonej z nim PRZEZE MNIE walce."Teoretyków" mamy od cholery.Mogę szanować Twoją wiedzę.Mogę uznać, że "jesteś dobry", jak zobaczę Cię w akcji.Ale zdania o twoim zbyt wysokim mniemaniu o sobie i tak nie zmieniłem. Krytykować potrafi każdy.Wszystkich można zmieszać z błotem i cieszyć się z tego na maxa A co by było, gdybyś kiedyś dostąpił zaszczytu ( zapewne dla Ciebie - wątpliwego ) zmierzenia się z Seagalem ( tu akurat jest to bardziej możliwe, niż z Bruce'm .Co by było, gdybyś tę walkę...przegrał ( TAK ! Choć to niesłychane, spróbuj wziąć pod uwagę tę możliwość )?
Czy nadal twierdziłbyś,że ma "umiejętności tylko w filmie"?Czy stać by Cię było na przyznanie się do porażki i uznanie jego wyższości nad Tobą? Wiesz, jak dla mnie, to 7 dan w aikido oznacza coś więcej, niż tylko "filmowe umiejętności".Można nie lubić Stevena.Może Cię wkurzać jego kucyk czy kurtki z frędzlami i indiańskie talizmany. Kogoś może wkurzać Twój czy mój wygląd.Ktoś o Tobie i o mnie może powiedzieć, żeśmy "cienkie Bolki"(zresztą ja nigdy nie uzurpuję sobie prawa do tytułów, pasów, itd. - walki uczę się dla siebie - mix aikido, kendo, kenjutsu - takie "tańcowanie z mieczem").Jeśli masz jakieś tytuły ( a sądzę, że możesz mieć ) to chyba nie byłoby Ci przyjemnie, gdyby ktoś skwitował twoje osiągnięcia i to, na co pracowałeś latami, stwierdzeniem "filmowe umiejętności", prawda ? ...
Pozdrawiam
Kagetora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 569 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5537
wtedy by z pewnoscią powiedział że miał zły dzień :)

Pozdrówka
"sztuka jest życ a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejsć na psy "

_SFD JUJITSU TEAM_
"Jeżeli nie wiesz człowieku jak postąpić, na wszelki wypadek postąp uczciwie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 678
Brawo Kagetora,i tutaj podziwiam twoja moadrosc slowa

Pawel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aktor to aktor a wojownik to wojownik, nie można być mistrzem we wszystkim. A aktorstwo to zawód polegający na udawaniu, że się jest kimś innym niż w rzeczywistości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakby patrzeć przez pryzmat scen filmowych na czyjeś umiejętności no to dla mnie Keanu Reeves w Matrixie jest najlepszym fighterem planety .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 678
BadBoy masz calkowita racje ale,wlasnie o to chodzi zeby nie patrzec na jego umiejetnosci przez pryzmat filmu czyli go nie oceniac.

Pawel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
7 dan w aikido nic nie oznacza. Abnstrach**ac juz od tego ze facet zasluguje maximum na 3-4 dana, a 7 dostal "za zaslugi" to stopniew aikido maja zerowe pokrycie w walce. Jesli cwiczysz na tyle krotko i masz na tyle mala wiedze ze nie potrafisz odroznic pozera od fajtera to juz Twoja sprawa. A d****ne texty w stylu "Co by było, gdybyś tę walkę...przegrał" zachowaj dla siebie. Moze Ty masz jakis powod do bitki z aktorami, i jestes w stanie ich do tego przekonac, ale ja nie. Jesli masz takie mozliwosci, to mi mozesz sparing z Pamela zalatwic. A tak wogole co Ty wiesz o aikido? Bo sadzac po wypowiedziach, niezbyt wiele.


Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.

Zmieniony przez - Boruta w dniu 2002-05-18 18:22:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naiwne kobietki

Następny temat

Kung fu czy kick boxing?

WHEY premium